نمایش اقتدار بسیجیان پلدختر با اجرای رزمایش الی بیت المقدس

تاریخ انتشار : 23 اردیبهشت 1401, 19:43
به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز، صبح امروز (جمعه) بیست و سوم اردیبهشت ماه جاری سرهنگ منصور کریمی فرد فرمانده ناحیه سپاه ناحیه پلدختر در حاشیه این رزمایش اظهار داشت: انقلاب اسلامی باوجود تلاش  و کارشکنی های دشمنان نظام با استقامت و پایداری مقام معظم رهبری و مردم با اقتدار و سرافرازی به دهه پنجم حیات خود وارد شد.

وی با بیان اینکه برگزاری این گونه رزمایش ها نقش بازدارندگی برابر تهدیدهای دشمن دارد افزود: همچنین توان رزمی نیروهای بسیجی ارزیابی، تاکتیک های دفاعی برای مقابله با گروه های معاند و ضد انقلاب مرور، هم افزایی دستگاه های سپاه و ادارات دولتی در سطح شهرستان و روحیه شهادت و جهاد نیز تقویت می شود.

سرهنگ کریمی فرد اشراف اطلاعاتی و رعایت اصول پدافند غیر عامل به منظور ایجاد امنیت و جلوگیری از ورود دشمنان، اجرای دفاع از کوی و برزن و کنترل اغتشاشات و ناآرامی و عملیات امداد و نجات را از دیگر اهداف برگزاری این رزمایش برشمرد.

فرمانده سپاه ناحیه پلدختر عنوان کرد: پیام رزمایش برای دوستان این است که بسیج در هر شرایطی آماده دفاع از انقلاب و دستاوردهای آن می باشد و در مقابل برای دشمنان این پیام را دارد که چنانچه به فکر انجام اقدام اشتباه علیه انقلاب اسلامی و نظام باشد بسیجی آمادگی دفاع دارد.

کریمی فرد یادآور شد: دوازدهمین رزمایش  الی بیت المقدس به نام سردار شهید  سیدمحمد حجازی از یادگاران هشت سال دفاع مقدس مزین شده و سه گردان بیت المقدس سلمان فارسی، شهید شکارچی و غدیر و یک گردان کوثر حوزه فاطمه الزهرا(س) سپاه ناحیه شهرستان پلدختر در آن شرکت کردند.
لینک کوتاه مطلب: https://poldokhtarnews.ir/?newsid=3209

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود