۱۸۲ میلیارد تومان تسهیلات در اختیار لرستان

تاریخ انتشار : 22 اردیبهشت 1401, 18:35
به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز فرهاد زیویار با حضور در مرکز ارتباط مردمی و پاسخگویی برخط ( سامانه تلفنی ۱۱- سامد) استان اظهار داشت: از این مبلغ تاکنون ۲۰ میلیارد تومان به متقاضیان پرداخت شده است و روند عقد قراردادها نیز ادامه دارد.

وی با بیان اینکه در جریان این سفر ۱۲۶ هزار نامه مردم استان دریافت شده است تصریح کرد: ۵۰ درصد این نامه ها مربوط به مسایل معیشتی، حدود ۳۰ درصد درخواست تسهیلات بانکی بود و بخشی نیز در خصوص اشتغال و خوداشتغالی بوده است.

وی افزود: تاکنون به مواردی از این درخواست ها رسیدگی شده و به درصد بالایی از درخواست های دریافت کمک معیشتی در حد بضاعت، پرداخت وام و کمک انجام شده است.

استاندار لرستان مساله اصلی استان را اشتغال دانست و گفت: بانک های استان نیز برای پرداخت ۵۰ تا ۱۰۰ میلیون تومان به متقاضیان تسهیلات خوداشتغالی اعلام آمادگی کرده اند و تاکنون نیز حدود ۹ میلیارد تومان در این راستا پرداخت شده است که با توجه به ثبت ۱۱ هزار و ۵۰۰ تقاضا در این رابطه، پرونده ها به مرور در حال تکمیل است.

زیویار همچنین حضور مسئولان در مرکز سامد و برقراری ارتباط مستقیم با مردم را لازمه کار مدیران دانست و گفت: در این ارتباطات، مسوولان به نحو کامل و بهتری در جریان خواسته های مردم قرار می گیرند و درخواست شهروندان تا حصول نتیجه پیگیری می شود.
منبع: خبرگزاری ایرنا


لینک کوتاه مطلب: https://poldokhtarnews.ir/?newsid=3204

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود