امروز: پنج شنبه، 9 آذر 1402
پلدخترنیوز » اخبار » اخبار اجتماعی » فعالیت شبانه روزی مدیران الزامیست

سرپرست فرمانداری پلدختر:

فعالیت شبانه روزی مدیران الزامیست

کد خبر: 3196
  • 5
به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز ، حمید خادم صبح امروز سه شنبه بیستم اردیبهشت ماه جاری در جلسه شورای اداری با اشاره به ضرورت ملموس بودن خروجی جلسات و مصوبات در جامعه، اظهار داشت: مدیران باید پاسخگوی مطالبات مردم بوده و فعالیت شبانه روزی آنها در دولت سیزدهم، الزامیست.

وی افزود: هر زمانی که آثار جلساتی مانند تنظیم بازار در جامعه به خوبی مشاهده شد، آنوقت مدیران ادارات وظیفه اصلی خود را به نحو مطلوب به سرانجام رسانده اند.

سرپرست فرمانداری پلدختر یاد آور شد: هیچ گونه تعللی از مدیران در خصوص انجام وظیفه مورد قبول نبوده و برای انجام وظیفه ساعات کاری و غیر کاری تفاوتی ندارد.

خادم با اشاره به وجود خرابی شبکه دولت در برخی ادارات پس از سیل فروردین ماه ۹۸، گفت: مدیران نسبت به راه اندازی این شبکه اقدام کنند ولی متاسفانه برخی ادارات با وجود فعال بودن این شبکه با تعلل اقدام به رویت سیستم خود می‌کنند که نیازمند تغییر رفتار است.

وی  با اشاره به ورود فاضلاب شهری  به رودخانه در ضلع شرقی، خاطرنشان کرد: با وجود پیگیری انجام شده هنوز این کار به سرانجام نرسیده که نیازمند اقدام عاجل در اسرع وقت می باشد.

سرپرست فرمانداری پلدختر با تاکید بر اینکه ادارات مربوطه نسبت به  احتمال بروز کم آبی در سطح روستاهای شهرستان را توجه ویژه داشته باشند، بیان کرد: مشکلات راه روستاها نیازمند رسیدگی می باشد.

وی با اشاره به لزوم همکاری تمامی ادارات در مسأله آتش‌نشانی با توجه به فصل برداشت محصولات ، یاد آور شد: تمام ادارات آمادگی لازم را داشته و علاوه بر آن در خصوص احتمال تنش آبی نیز مراقب بوده و پیگیری لازم را داشته باشند.

سرپرست فرمانداری پلدختر‌ با تاکید بر اینکه در رزمایش روزهای بیست دوم و بیست و سوم اردیبهشت ماه جاری بدون استثنا پای کار باشند، تصریح کرد: در پایان رزمایش عملکرد ادارات از سوی سپاه ناحیه ارزیابی خواهد شد.

خادم در پایان با اشاره به بدهی آب و برق برخی ادارات، گفت: نسبت به بدهی خود بی خیال نبوده و با پیگیری مثمر ثمر تا جلسه ی بعد برای پرداخت آن اقدام نمایند.


دسته بندی: اخبار / اخبار اجتماعی
تبلیغ

نظر شما

  • نظرات ارسال شده شما، پس از بررسی و تأیید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی‌شود
برای کد جدید روی آن کلیک کنید