امروز: سه شنبه، 8 اسفند 1402
پلدخترنیوز » اخبار » اخبار اجتماعی » مدیرعامل شرکت مخابرات منطقه لرستان: معارضین محلی مانع بازسازی مراکز مخابراتی چم مهر و بابازید پلدختر

مدیرعامل شرکت مخابرات منطقه لرستان:

مدیرعامل شرکت مخابرات منطقه لرستان: معارضین محلی مانع بازسازی مراکز مخابراتی چم مهر و بابازید پلدختر

کد خبر: 3124
  • 10
نبی اله شمسی فر در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری پلدخترنیوز ، در خصوص بازسازی نشدن تلفن های ثابت روستای بابازید و چم مهر پی از سه سال، اظهار داشت: احداث مجدد مراکز مخابراتی در این دو روستا منوط به جانمایی قانونی است.

وی با اشاره به اینکه در بابازید با عدم همکاری مردم در بحث تملک زمین مورد نیاز مواجه هستیم، افزود: در بابازید و چم مهر مشکل آنتن دهی و پوشش تلفن همراه نداشته اما برای تلفن های ثابت بابازید، با توجه به جابجایی سایت در حال مذاکره با مسکن و شهرسازی و اهالی برای مرتفع شدن زمین مورد نیاز هستیم.

مدیرعامل شرکت مخابرات لرستان با اشاره به وجود معارض محلی در خصوص زمین ساختمان مخابرات چم مهر، عنوان کرد: چنانچه حکم قضایی در  بحث روستای چم مهر، به نفع شرکت مخابرات باشد، ظرف یک ماه مشکل تلفن های ثابت این روستا حل خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: در صورتی که رای حقوقی به محکومیت مخابرات در خصوص ساختمان مخابرات  باشد ، به دنبال چاره اندیشی برای زمین جایگزین در روستای چم مهر، خواهیم بود.

دسته بندی: اخبار / اخبار اجتماعی
تبلیغ

نظر شما

  • نظرات ارسال شده شما، پس از بررسی و تأیید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی‌شود
برای کد جدید روی آن کلیک کنید