امروز: جمعه، 31 شهریور 1402
پلدخترنیوز » اخبار » اخبار اجتماعی » مدیر مسئول پایگاه خبری بالاگریوه مطرح کرد: فشار بانکها برای بازپرداخت وام های سیل ۹۸، مهمترین نگرانی مردم پلدختر

مدیر مسئول پایگاه خبری بالاگریوه مطرح کرد:

مدیر مسئول پایگاه خبری بالاگریوه مطرح کرد: فشار بانکها برای بازپرداخت وام های سیل ۹۸، مهمترین نگرانی مردم پلدختر

کد خبر: 3113
  • 5
به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز صبح امروز یکشنبه بیست و هشتم فروردین ماه جاری نورالدین احمدی در جلسه ستاد تنظیم بازار پلدختر با اشاره به فشار بانکها برای بازپرداخت وام‌های سیل، اظهار داشت: با وجود استمهال پرداخت اقساط تسهیلات مربوط به سیل ۹۸ ازطرف دولت ولی همچنان شاهد فشاربانک ها بر شهروندان هستیم.

وی افزود: بیشترین نارضایتی مردم نسبت به پیامک های دریافتی از سوی بانک ها جهت بازپرداخت تسهیلات بوده که نیازمند رسیدگی عاجل است.

مدیر مسئول پایگاه خبری بالاگریوه با اشاره به اینکه طبق گفتۀ مسئولان جهادکشاورزی و ادارۀ سمت شهرستان حدود سه هزار بازرسی درخصوص نظارت بر بازار و پیشگیری از احتکار و گرانفروشی و برخورد با این موارد صورت گرفته، عنوان کرد: علت آنکه این میزان فعالیت نِمود و تاثیر چندانی در بین مردم نداشته عدم اطلاع رسانی کافی از طریق دستگاه های مربوطه به شهروندان می باشد.

وی بیان کرد: اطلاع رسانی عمومی و گزارش  به مردم در خصوص اقدامات صورت گرفته، موجب کاهش گران فروشی و احتکار خواهد شد.

احمدی با اشاره به وجود کم فروشی در خصوص برخی نانوایی هایی سطح شهرستان، گفت: چنانچه قوانین وضعی باعث بالا رفتن کیفیت می‌شود، ولی متاسفانه برخی نانوایی ها وزن نان را کاهش می‌دهند که اگر فروش نان بصورت وزنی باشد این مشکل حل خواهد شد.

مدیر مسئول پایگاه خبری بالاگریوه، با تاکید بر اینکه بایستی نمایندگان توزیع اقلام درسطح شهرستان در قالب سامانه ای به مردم معرفی شوند، تصریح کرد: درحال حاضر تمامی خدمات بازرسی، برخوردها و سایر فعالیت های انجام شده از سوی ستاد تنظیم بازار بر مردم پوشیده است.

وی در پایان با اشاره به لزوم اعلام قیمت‌ها به مردم ازطریق یک پایگاه اطلاع رسانی مشخص، خاطرنشان کرد: در مواردی مشاهده می شود فردی ۱۵-۱۰ سال پیش دارای مغازه و پروانه کسب بوده اما سا لهاست به هر دلیل تغییر شغل داده اما چون پروانۀ کسب به نام اوست اقلام تنظیم بازار را برای توزیع در اختیارش قرار می دهند لذا بایستی در تعیین نمایندگان توزیع کالاهای تنظیم بازار فقط به داشتن پروانه کسب اکتفا نشود و توزیع اینگونه کالاها به افراد مورد اعتماد مردم و فعال در بازار سپرده شود.

دسته بندی: اخبار / اخبار اجتماعی
تبلیغ

نظر شما

  • نظرات ارسال شده شما، پس از بررسی و تأیید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی‌شود
برای کد جدید روی آن کلیک کنید