امروز: جمعه، 31 شهریور 1402
پلدخترنیوز » اخبار » اخبار اجتماعی » سرپرست فرمانداری پلدختر: به نماینده مجلس وصل نبوده و «مستقل» هستم

سرپرست فرمانداری پلدختر:

سرپرست فرمانداری پلدختر: به نماینده مجلس وصل نبوده و «مستقل» هستم

کد خبر: 3071
  • 5
به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز، اعضای کمیتۀ سیاسی جبهۀ تحول خواهان انقلابی شهرستان پلدختر و جمعی از متنفذین این شهر درآخرین روز از سال ۱۴۰۰ بافرماندار جدیدشهرستان دیدارکردند.

براساس این گزارش نورالدین احمدی مسئول جبهۀ تحول خواهان انقلابی و جبهۀ وحدت ملی شهرستان پلدختر با ارائۀ گزارشی از روند تشکیل جبهۀ تحول خواهان انقلابی شهرستان پلدختر  اظهارداشت : این جبهۀ بیش از دو هزار نفر عضو فعال و سازماندهی شده دارد که فعالیت خودرا بعد از انتخابات دورۀ یازدهم مجلس آغاز کرده است.

وی افزود: جبهۀ تحول خواهان انقلابی شهرستان پلدختر در انتخابات ریاست جمهوری سیزدهم با ایجاد قرارگاه مرکزی ستادهای آیت الله رئیسی بیش از ۲۰۰۰ نفر را در قالب کمیته ها،شوراهای راهبردی ، کمیته ها، کارگروه ها و ستادهای فرعی ، روستائی و شهری در پلدختر، سراب حمام ومعمولان سازماندهی نمود که نتیجۀ فعالیت این عزیزان رأی حدود ۷۰ درصدی مردم شهرستان هویزۀ ثانی به آیت الله رئیسی در مقابل رأی کمتراز ۸ درصدی کاندیدای رقیب بود.

مسئول جبهۀ تحول خواهان انقلابی شهرستان پلدختر مطالبۀ جدی مردم شهرستان پلدختر را که در انتخابات ریاست جمهوری قریب ۷۰ درصد آنان به دکتر سید ابراهیم رئیسی رأی داده اند ، تحول بنیادین مدیریتی در شهرستان عنوان کرد و گفت: شعارها و برنامه های امیدوارکنندۀ دولت انقلابی و مردمی دکتر رئیسی با مدیران دولت پیشین عملیاتی نخواهدشد و لذا ضروری است برای اجرای برنامه های دولت جدید مجموعه ای جهادی ، پابه کار و هماهنگ و همسو با شعارهای دولت سیزدهم امور مدیریتی شهرستان را برعهده بگیرند.

«احمدی » یادآورشد : مردم پلدختربه رغم آنکه در۸ سال گذشته براثر سوء مدیریت ها ،تبعیض ها و عملکردهای صرفا انتخاباتی مدیران سختی های زیادی متحمل شده اند اما بخاطر حفظ نظام اسلامی  با نجابت تمام همچنان پای آرمان های انقلاب ثابت قدم مانده اند.

مسئول قرارگاه مرکزی ستادهای ایت الله رئیسی درشهرستان پلدخترهرگونه لابی گری برای تثبت وبقاء مدیران دولت پیشین رانامهربانی درحق مردم ولایتمدار دومین شهرشهیددادۀ کشور(پلدختر) عنوان کرد و افزود: همانگونه که درجمهوری اسلامی مرسوم و امری قانونی است که رئیس جمهورو کابینۀ قبلی پس ازمراسم تحلیف زمام ادارۀ کشور را به رئیس جمهور و دولت جدید می سپارند. انتظار و مطالبۀ برحق مردم پلدختر آن است که این تحویل و تحول در سطح شهرستان نیز عملیاتی گردد.

نورالدین احمدی درپایان سخنان خود ضمن اظهارامیدواری بر رعایت اصل تفکیک قوا و استقلال عمل فرماندار جدیدکه شوربختانه دردولت پیشین مغفول مانده بود، برحمایت همه جانبۀ جبهۀ تحول خواهان انقلابی شهرستان از حمید خادم فرماندار شهرستان تأکیدکردو اظهارداشت :با عنایت به اینکه فرماندارمحترم فردی انقلابی ،بسیجی وجهادی است تمامی ظرفیت های جبهۀ تحول خواهان انقلابی شهرستان را برای موفقیت وسربلندی ایشان که موفقیت دولت و نظام مقدس جمهوری اسلامی است بکار خواهیم گرفت.

این گزارش حاکی است پس از ارائۀ گزارش مسئول جبهۀ تحول خواهان انقلابی شهرستان هریک از اعضای کمیتۀ سیاسی این جبهه نقطه نظرات و پیشنهادات خود را مطرح و همگی برضرورت تحول مدیریتی در شهرستان و انتصاب مدیرانی جهادی، انقلابی و هماهنگ با شعارها و برنامه های دولت جدید تأکید کردند.

اعضای کمیتۀ سیاسی جبهۀ تحول خواهان انقلابی شهرستان پلدختر دراین دیدار نقطه نظرات خود را درخصوص مسائل مربوط به انتخابات ها در شهرستان، ماشین آلات ،ادوات ،پمپاژها وتسهیلات کشاورزی، شیوه های توزیع کود، بذر و نهاده های کشاورزی،مشکلات حوزۀ بهداشت و درمان ، مسائل مربوط به حوزۀ فرهنگ و ارشاد اسلامی و اصحاب رسانه ، تسهیلات بنیاد برکت ، اعتبارات و تسهیلات مربوط به خسارت های سیل ۹۸ ، مسائل و مشکلات مربوط به مسکن مهر، نحوۀ واگذاری و اجرای طرح های پیمانکاری درروستاها، مسائل مربوط به تولیدکنندگان عمدۀ گندم ، کلزا و دیگر محصولات کشاورزی ، تسهیلات مربوط به کمیتۀ امداد حضرت امام (ره) و ... را مطرح و پیشنهادات لازم را ارائه دادند.

در ادامۀ این دیدارحمید خادم با ابرازخرسندی از خدمت و انجام وظیفه برای مردم شهرستان پلدختر اظهار داشت : خوشحالم از اینکه در جمع عزیزانی هستم که علیرغم ناملایمات، نامهربانی ها و سختی هائی که براثر سوء مدیریت ها متحمل شده اند اما همچنان محکم و استوار پای آرمان های انقلاب ، نظام و ولایت فقیه مانده اند .

وی افزود: برداشت بنده از دیدگاه های شما آن است که جبهۀ تحول خواهان انقلابی شهرستان متشکل از نیروهائی بصیر، توانمند، جهادی و پابه رکاب برای خدمت مخلصانه است که به دنبال حفظ و تقویت نظام اسلامی درراستای آرمان های انقلاب ونظام مقدس جمهوری اسلامی تحت لوای نهاد مترقی ولایت فقیه و شخص مقام معظم رهبری است.

« خادم » با بیان اینکه از درک، فهم ، زمان شناسی ، بصیرت و شعور سیاسی شما دوستان لذت می برم ، تصریح کرد: یادمان باشد که گاهی اوقات بایستی بخاطر حفظ نظام و انقلاب اسلامی و عدم بهره برداری سوء دشمنان از حق خود بگذریم .

فرماندارپلدختر با اشاره به اینکه مستقل از نمایندۀ مجلس عمل کرده و وصل به نماینده نمی باشم خاطرنشان کرد: بنده نمایندۀ دولت جمهوری اسلامی هستم و بنادارم رویکردهای دولت را که عبارت از عدالت محوری ، رفع محرومیت وکارو تلاش شبانه روزی است اجرا نمایم .

حمید خادم با اشاره به اینکه در مدت کوتاه چندروزه ای که در شهرستان حضوردارم دریافته ام که اکثر نارضایتی و نگرانی مردم از سوء مدیریت هاست و مردم این شهرستان همگی حامی نظام ، انقلاب و ولایت هستند ، تصریح کرد: ما بایستی همچون دوران دفاع مقدس برای حفظ و اقتدار نظام اسلامی و همچنین پیشرفت و سربلندی شهرستان سختی هارا تحمل کنیم وبه مردم خدمت کنیم تا ضمن ایجاد امیدواری به زندگی درمردم ، اعتماد آنان به نظام اسلامی را که ثمرۀ مرارت های حضرت امام و خون مطهر بیش از ۳۰۰ هزار شهید به خون غلطیده است تقویت نمائیم .

فرماندار شهرستان پلدختر درپایان با تأکید براین مهم که مطمئن باشید با همراهی و کمک شماها که دلسوزان نظام و انقلاب هستید از پیگیری حق مردم کوتاه نخواهم آمد ، قول مساعد داد تا مسائل ،مشکلات و پیشنهادات مطرح شده در این دیدار را پیگیری نموده و اقدامات لازم را بعمل آورند/ بالاگریوه

دسته بندی: اخبار / اخبار اجتماعی
تبلیغ

نظر شما

  • نظرات ارسال شده شما، پس از بررسی و تأیید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی‌شود
برای کد جدید روی آن کلیک کنید