امروز: سه شنبه، 1 خرداد 1403
پلدخترنیوز » اخبار » اخبار اجتماعی » معاون استاندار لرستان مطرح کرد: هجمه های ناجوانمردانه علیه استاندار/ مجازی در استان مسموم است

معاون استاندار لرستان مطرح کرد:

معاون استاندار لرستان مطرح کرد: هجمه های ناجوانمردانه علیه استاندار/ مجازی در استان مسموم است

کد خبر: 3069
  • 5
به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز، بهرام ستاری ظهر امروز در مراسم تودیع و معارفه فرماندار پلدختر با بیان اینکه اظهار داشت: با همه خدمات شایسته ای که انجام شده ولی برای جبران همه دردهای مزمنی که از دیرباز بوده و سیل این دردهای مزمن را تشدید کرده نیاز به سخت کوشی بیشتری وجود دارد. 

وی با اشاره به اینکه جمهوری اسلامی الگوی کشورها و ملت های منطقه است افزود: مسئولان منطقه در عمل اذعان کردند که اگر جمهوری اسلامی را در شهر سیاسی منطقه نادیده بگیرند برنامه هایشان به سرانجام نمی رسد و جمهوری اسلامی در ابعاد بیرونی بعنوان الگو مطرح بوده است.

شکاف بین مردم و مسئولان باید ترمیم شود

معاون سیاسی و امنیتی استانداری لرستان با بیان اینکه مردم باید احساس کنند که بین آنها با مسئولان جدایی وجود ندارد عنوان کرد: در ادوار گذشته متاسفانه نوع رفتار طوری بوده که مردم احساس کردند با نظام بیگانه هستند و ما باید این شکاف را ترمیم کنیم و این شکاف زمانی برطرف می شود که مسئولان احساس کنند برای خدمتگزاری شبانه روزی آمده اند.

وی بیان کرد: مسئولان باید نگاه مسئولیت آور به کار داشته باشند،مسئولیتی که امروز بر عهده همه ما در دولت سیزدهم گذاشته شده فراتر از وقت اداری و فراتر از «نمی توانم و نمی دانم» است، هر فردی که نمی تواند مشکلات را حل کند به ملت جفا کرده و نباید مسئولیت بپذیرد.

ستاری با اشاره به اینکه مسئول اگر نتواند راه گشا باشد به درد مسئولیت نمی خورد گفت: مسئول باید برنامه داشته و بتواند مشکلات مردم را برطرف کرده و امروز باید افتخار کنیم که در سایه ولایت فقیه مسئولیت پذیرفتیم.

برخی از مسئولان با رفتار نامتعارف سبب گلایه مندی مردم شده اند

وی با بیان اینکه تکریم مردم در ابعاد گوناگون اولین اصل در مسئولیت اسلامی است تصریح کرد:برخی از مسئولان با رفتار نامتعارف و آزار دهنده سبب گلایه مندی مردم شده اند، به طور جدی اعلام می کنم که هیچ مشکلی در جمهوری اسلامی وجود نداشته که اگر مسئولان آزاده کنند حل نشود، الا آنکه ما نمی توانم را در دستور کار خود قرار دهیم،امروز جمهوری اسلامی از افرادی که راه حل «نمی شود و نمی توانم» را نمی پذیرد، مسئولان باید راهکار میدا کنند.

معاون سیاسی و امنیتی استانداری لرستان با بیان اینکه رویکرد انقلابی و جهادی مبنای کار مدیران دولت سیزدهم است و ما هم در حرف و هم در عمل ثابت کنیم که مدیر دولت انقلابی هستیم خاطر نشان کرد: متاسفانه در لرستان فضای مجازی مسمومی داریم به طوری که هر تصمیمی در استان می گیریم با هجمه های ناجوانمردانه روبرو می شویم  ‌که به هجمه های ایجاد شده در فرصت مناسب پاسخ می دهم.

همه جریان ها دست به یکی کردیم که استاندار را بشکنیم

ستاری با اشاره به اینکه مدیر انتصاب می کنیم یک چیز می گویند، مدیر انتصاب نمی کنیم یک چیز می گویند اظهار داشت: استاندار خدمت گذار و فرهیخته ای و مردمی شبانه روز خودش را برای توسعه و درمان دردهای مزمن چهل ساله استان گذاشته است اما چرا الان که شش ماه از دولت سیزدهم گذشته و استاندار خدمت گذار در حال خدمت است همه جریان ها دست به یکی کردیم که استاندار را بشکنیم و اجازه ندهیم که کار انجام دهد. 

وی افزود: در هیچ سفر استانی رئیس جمهوری 173مصوبه وجود نداشته که استاندار در حال تلاش برای اجرا و به نتیجه رساندن این مصوبات است.

معاون سیاسی و امنیتی عنوان کرد: جفاست که برای مدیر بومی که با تمام انگیزه و شبانه روزی در حال کار است باید وقتش را برای پاسخ به حاشیه های فضای مجازی را بگذارد و پاسخ بدهد، ضمن مطالبه گری، تخریب باید در فضای مجازی رخت بربندد.

دسته بندی: اخبار / اخبار اجتماعی
تبلیغ

نظر شما

  • نظرات ارسال شده شما، پس از بررسی و تأیید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی‌شود
برای کد جدید روی آن کلیک کنید