امروز: جمعه، 31 شهریور 1402
پلدخترنیوز » اخبار » اخبار ورزشی » رئیس هئیت کُشتی لرستان مطرح کرد: کُشتی پلدختر درگیر حواشی شخصی و اختلافات سلیقه ای!

رئیس هئیت کُشتی لرستان مطرح کرد:

رئیس هئیت کُشتی لرستان مطرح کرد: کُشتی پلدختر درگیر حواشی شخصی و اختلافات سلیقه ای!

کد خبر: 3048
  • 10
فرید بهرامی در گفتگوی تلفنی با خبرنگار پایگاه خبری پلدخترنیوز با اشاره به اُفت کشتی پلدختر نسبت به گذشته، اظهار داشت: کشتی پلدختر درگیر حواشی شخصی و اختلافات سلیقه ای شده است.

وی با اشاره به اینکه کشتی پلدختر باید بتواند مشکل خود را حل کند، افزود: منتقدان کشتی پلدختر باید پیش از انتقاد، دین خود را نسبت به این ورزش در شهرستان ادا کنند.

رئیس هیئت کشتی استان ضمن ابراز تأسف از عدم همکاری مدعیان کشتی پلدختر، عنوان کرد: در این شهرستان هیچ کس حاضر به همکاری با رئیس هیئت کشتی پلدختر نبوده و تنها کاری که انجام داده ایجاد تنش می باشد.

 وی با اشاره به اینکه کشتی پلدختر درگیر حواشی شخصی شده و اختلافات سلیقه ای باعث رکود این ورزش در پلدختر بوده، گفت: کار کشتی در عمل و روی تشک مشخص می شود و سالن های ورزشی ادارات مختلف پلدختر می توانند با همکاری هم فعال بوده و رقابت نمایند.

بهرامی ادامه داد: بسیاری از افراد فاقد سانس تمرینی بوده و بنا بر قوانین وضع شده مربیانی که دفترچه مربیگری داشته اما فاقد سانس تمرینی و شاگرد فعال  بوده، دفترچه مربیگری آنها باطل خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه پلدختر بیش از ۲۵ مربی دارای دفترچه مربیگری داشته تصریح کرد: تنها راه نجات کشتی پلدختر از وضعیت فعلی، کنار گذاشتن اختلافات سلیقه ای و رفع مشکلات شخصی بین فعالان حوزه کشتی می باشد.

بهرامی در پاسخ به این سوال خبرنگار این رسانه در این مورد که مخالفان رئیس هئیت کنونی کشتی پلدختر چه خواستن ای دارند، بیان کرد: اختلافات جزئی در حد متفاوت بودن سلیقه بوده که متاسفانه باعث زمین گیر شدن پلدختر با وجود داشتن استعداد های درخشان می باشد.

رییس هیئت کشتی استان لرستان با اشاره به  وجود داشتن دو باشگاه و‌ اختلاف نظر در معمولان خاطرنشان کرد: همچنان که این دو فعالیت بسیار خوبی داشته و حرف زیادی برای گفتن دارند، پلدختر هم می تواند در عین داشتن تضادهای فردی فعال بوده و از ظرفیت کشتی خود بهره برداری نماید.

بهرامی ضمن اشاره به استعداد ویژه پلدختر در زمینه کُشتی گفت: برخی کشتی گیران پلدختر مثل اشکان میرکاری در بازیهای دهه فجر کشور بوده و‌ محمد مهرابی، محمد دانیالی، مانی بیرانوند و ابوالفضل کرم پور در اردوهای استانی به شدت فعال و مورد پسند و آینده ای روشن خواهند داشت‌

وی در ادامه ضمن ابراز تأسف نسبت به وضعیت کنونی کشتی پلدختر تصریح کرد: زمانی کشتی فرنگی پلدختر با وجود داشتن افرادی مثل فرشاد بلفکه و جاسم امیری در صدر استان بوده اما اکنون رها شده و دلیل آن نداشتن همکاری و همفکری بین فعالان کشتی پلدختر می باشد.

رئیس هیئت کشتی لرستان در پایان ضمن تاکید بر امیدواری نسبت به برگشت کشتی پلدختر به روزهای اوج خود، خاطرنشان کرد: انتظار داریم با همفکری و یک نشست از سوی فعالان کشتی پلدختر به مشکلات کشتی شهرستان پایان داده و باعث برگشتن این ورزش به روزهای خوب گذشته باشند.

دسته بندی: اخبار / اخبار ورزشی
تبلیغ

نظر شما

  • نظرات ارسال شده شما، پس از بررسی و تأیید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی‌شود
برای کد جدید روی آن کلیک کنید