امروز: دوشنبه، 8 خرداد 1402
پلدخترنیوز » اخبار » اخبار ورزشی » نقل و انتقالات زمستانی فوتبال ایران به پایان رسید

پایان نقل و انتقالات زمستانی فوتبال ایران

نقل و انتقالات زمستانی فوتبال ایران به پایان رسید

کد خبر: 3043
  • 5
فصل نقل و انتقالات زمستانی فوتبال ایران از ۲۶ دی آغاز شد و ساعت ۱۲ دیشب به پایان رسید.

استقلال تهران: بابک مرادی از استقلال جدا شده و به هوادار پیوسته است. متین کریم زاده هم راهی نساجی شده و رشید مظاهری نیز به سپاهان رفته است.

فردین رابط، بازیکن تیم فوتبال استقلال که فرصت چندانی برای بازی در این تیم به دست نیاورد، به تیم شهر خودروی مشهد پیوست تا در نیم فصل دوم برای این تیم توپ بزند. این وینگر ۲۰ ساله در نیم فصل دوم لیگ بیستم نیز با قرارداد قرضی در نفت مسجد سلیمان بازی کرد.

آبی ها به دنبال جذب کوشکی، مهاجم پیکان نیز بودند اما این بازیکن به فولاد خوزستان پیوست. صالح حردانی نیز با استقلالی ها به توافق رسیده و در نیم فصل دوم لیگ برای تیم تحت هدایت فرهاد مجیدی به میدان می رود.

عزیزبک آمانوف هافبک ٢٤ ساله تیم لوکوموتیو تاشکند و تیم ملى ازبکستان اصلى ترین گزینه باشگاه استقلال در نقل و انتقالات زمستانى بود که به این تیم پیوست.

رضاوند و آقاسی هم به فولاد خوزستان رفتند. امین قاسمی نژاد هم از استقلال به گل گهر پیوست.

پرسپولیس تهران: با توجه به مصدومیت عیسی آل کثیر، سرخ‌ها به دنبال جذب ۲ مهاجم بودند که تاکنون موفق به جذب آنها نشدند. همچنین سرخ‌ها به دنبال جذب پیمان بابایی هم بودند اما این موضوع با مخالفت تبریزی‌ها همراه شد. علاوه بر این پرسپولیسی‌ها در خط دروازه  به دنبال یک بازیکن بودند و احمد گوهری را از صنعت نفت آبادان جذب کردند.

رامین رضاییان از السیلیه قطر جدا شد به پرسپولیس پیوست.  رادوشوویچ احتمالا راهی سوپرلیگ یا لیگ یک ترکیه خواهد شد.

مهدی شیری هم با صلاحدید گل محمدی در لیست مازاد قرار گرفت و به فولاد رفت.

تراکتور تبریز: تراکتوری ها گادوین منشا را از مس و ۲ بازیکن نیز از تیم های صنعتی را می خواشتند اما موفق به جذب آنها نشده اند. مهدی کیانی هم با تراکتوری ها به توافق رسید و به این تیم پیوسته است. پیش از این شایعه شده بود که تراکتوری‌ها با شرالدین بوبویف مذاکراتی انجام دادند اما تبریزی‌ها این خبر را تکذیب کردند.

محمد بلبلی با امضای قراردادی به تراکتور تبریز پیوست. نادر محمدی مدافع پیکان به تراکتور رفت. محمد آقاجانپور از گل گهر هم به این تیم پیوست.

آلومینیوم اراک: مهرداد بایرامی مهاجم نیم فصل اول پدیده پس از فسخ قرارداد با این تیم با امضای قراردادی به آلومینیوم اراک پیوست تا دوباره شاگرد رسول خطیبی شود.

میلاد احمدی، هافبک فجرسپاسی و  علی آل کثیر مهاجم نساجی مازندران  به آلومینیوم پیوستند.

پیکان: این باشگاه در نقل و انتقالات، حسین پور امینی، پورحمیدی، درویشی، محمدی و علیرضا کوشکی را از دست داده است.

محمدامین درویشی، هافبک پیکان از این تیم جدا شد و به ذوب آهن رفت. پورحمیدی نیز با امضای قراردادی به تیم لیگ یکی خیبر پیوست.

محمد قاسمی نژاد و میلاد بدرقه از فولاد خوزستان به پیکان پیوستند.

فولاد خوزستان: حردانی، مدافع این تیم نیز به استقلال رفت.  کوشکی در روزهای قبل به فولاد پیوسته و به دنبال عملکردی خوب در این تیم است.

شهاب گردان هم جزو شاگرد نکونام در فولاد شده است، همچنین رضاوند و آقاسی نیز به این تیم اضافه شده اند. محمدرضا خلعتبری هم از سپاهان راهی این تیم شده است.

محمد قاسمی نژاد و احمد الجبوری از فولاد جدا شده اند. محمد میری از فولاد به هوادار پیوست.

گل گهر سیرجان: کی روش استنلی مهاجم برزیلی به تازگی قراردادی را برای نیم‌فصل دوم با باشگاه گل گهر منعقد کرده است. همچنین تیم های مطرح لیگ برتر به دنبال سعید صادقی از این تیم هستند اما با مخالفت قلعه نویی مواجه شده اند.

عرفان افراز، مهاجم فصل گذشته گل گهر به عنوان سهمیه زیر ۲۳ سال به فجرسپاسی پیوست.‌

نساجی مازندران: متین کریم زاده، مدافع چپ استقلال در روز‌های اخیر به نساجی رفت. علی آل کثیر و باقر پور از این تیم جدا شده اند.

صنعت نفت آبادان: گفته می‌شود شروین بزرگ از چند تیم لیگ برتری پیشنهاد دارد و شاید از جمع زرد‌ها جدا شود. همچنین طالب ریکانی، کاپیتان تیم فوتبال صنعت نفت آبادان اعلام کرد: هشت نفر از بازیکنان این تیم به فدراسیون نامه نوشته‌اند و قصد دارند قراردادشان را یک طرفه فسخ کنند.

نیما میرزازاد، دروازه‌بان ذخیره سپاهان به عنوان گزینه جانشینی گوهری مدنظر قرار داده‌ شده است و در صورت به توافق رسیدن طرفین، وی در ادامه رقابت‌های فصل در جمع شاگردان علیرضا منصوریان حضور خواهد داشت.

هوادار تهران: باشگاه هوادار در روز‌های قبل بابک مرادی را از استقلال جذب کرد. مرتضی آقاخان قراردادش را با این تیم فسخ کرد. بابا محمدی، مهاجم ۳۰ ساله تیم فوتبال ذوب‌آهن که در لیست مازاد تارتار قرار گرفته بود با قراردادی ۲ ساله به باشگاه هوادار پیوست و شاگرد رضا عنایتی در این تیم شد.

این باشگاه برای جذب مهدی خانی به این بازیکن پیشنهاد دادهاما او  هنوز تصمیمی نگرفته است. محسن طرحانی، آرام عباسی و دانیال کردستانی نفراتی هستند که به گفته عنایتی نتوانستند در قالب تفکرات تیمی او قرار بگیرند و از تیم جدا شدند.

محمد میری پس از جدایی از فولاد به هوادار تهران پیوست. فرزاد جعفری مدافع چپ صنعت نفت آبادان به هوادار تهران پیوست.

ذوب آهن اصفهان: میلاد جهانی به سپاهان پیوست. پس از جدایی قطعی شهاب گردان از تیم فوتبال ذوب‌آهن، مرتضی خراسانی و بابا محمدی نیز از این تیم خداحافظی کردند.

سجاد آشوری به این تیم پیوست.  سعید باقر پسند هم با ذوب آهن قرارداد بست.

محمدامین درویشی با عقد قراردادی به ذوب‌آهن پیوست. صادق صادقی هافبک شهرخودرو با امضای قراردادی یک و نیم ساله به ذوب‌آهن اصفهان پیوست.

حسام پورهاشم که سابقه حضور در تیم های گل گهر و شهرخودرو را در کارنامه خود دارد با عقد قراردادی رسماً به تیم فوتبال ذوب آهن پیوست.

مس رفسنجان: این باشگاه در روزهای قبل حسین پور امینی را جذب کرد و مهدی کیانی هم به تراکتور رفت.

سپاهان اصفهان: محمدرضا خلعتبری از این تیم جدا و راهی فولاد خوزستان شد.

عملکرد کریستوفر کنت اتریشی در هفته‌های اخیر با انتقادات زیادی همراه شد و رشید مظاهری نیز به همین دلیل به سپاهان پیوست. نیما میرزازاد از این تیم جدا شد.

فجرسپاسی شیراز: رضا علیاری مدافع سابق سایپا با عقد قراردادی به فجرسپاسی پیوست.‌ دانیال کردستانی هم از هوادار به این تیم آمده است.

جذب هافبک هجومی، مهاجم و مدافع چپ و راست چهار اولویت علی اصغر کلانتری است. باید دید چند نفر از این بازیکنان برای پشت سر گذاشتن خدمت سربازی و چند نفر با جلب رضایت باشگاه های دیگر جذب خواهند شد. عرفان افراز، مهاجم فصل گذشته گل گهر به عنوان سهمیه زیر ۲۳ سال به فجرسپاسی پیوست.‌

نفت مسجد سلیمان: امین اسدی مهاجم سابق باشگاه تراکتور با عقد قراردادی به نفت مسجد سلیمان پیوست. محمد بلبلی نیز از این تیم جدا و راهی تراکتور شد. حسن مرادی فرد، مدافع خوشه طلایی ساوه به نفت مسجدسلیمان پیوست.

کرار جاسم که اول فصل با درخواست فراز کمالوند به نفت مسجدسلیمان پیوست، خیلی زود از این تیم کنار گذاشته شد. باشگاه نفت مسجدسلیمان با توجه به بند موجود در قرارداد کرار جاسم، قرارداد این بازیکن را به صورت یک طرفه فسخ کرد.

پدیده مشهد: با پیگیری های صورت گرفته از سوی مدیران باشگاه پدیده، این تیم چند بازیکن خارجی جذب کرد.

مهرداد بایرامی مهاجم نیم فصل اول پدیده پس از فسخ قرارداد با این تیم با امضای قراردادی به آلومینیوم اراک پیوست تا دوباره شاگرد رسول خطیبی بشود.

صادق صادقی هافبک شهرخودرو با امضای قراردادی یک و نیم ساله به ذوب‌آهن اصفهان پیوست. محمدابراهیم رضا زاده مهاجم سابق شهرداری آستارا با عقد قراردادی به پدیده رفت.

دسته بندی: اخبار / اخبار ورزشی
تبلیغ

نظر شما

  • نظرات ارسال شده شما، پس از بررسی و تأیید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی‌شود
برای کد جدید روی آن کلیک کنید