برخی شهرستان ها با کمبود و بعضی دیگر با نیروی اضافه متخصص مواجه هستند!

تاریخ انتشار : 6 آذر 1397, 12:22
به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز به نقل از وبدا لرستان، دكتر كورش ساكي در جلسه ي توزيع پزشكان متخصص جديد الورود به دانشگاه علوم پزشكي لرستان عنوان كرد: كمبود نيروي متخصص و اضافه ي آن نيز در برخي شهرستان ها هر كدام مشكلات خاص خود را به دنبال دارد. 

وي ادامه داد: نبود نيروي متخصص باعث افزايش اعزام ها و تحميل هزينه هاي سنگين درمان به پيكر دانشگاه مي شود

دكتر ساكي ابراز داشت: توزيع نيرو هاي متخصص براساس تعهد خدمتي آنها انجام مي شود و اين اقدام در شهرستان هايي كه در برخي رشته هاي تخصصي با اضافه نيرو مواجه هستند مشكلاتي را به وجود خواهد آورد. وي افزود: براين اساس و با توجه به محروميتي كه در استان وجود دارد بعضا و در برخي شهرستان ها به ناچار انعطافاتي در امر توزيع نيرو به خرج داده مي شود.

وي ارائه خدمت در مناطق و شهر ستان هاي مختلف استان را تابع مسائل متفاوتي دانست و عنوان كرد: شرايط هر شهرستان استان متفاوت است و انتظارات مردم، فرهنگ منطقه، مديران شبكه و حتي مسئولين سياسي اين شهرستان ها در كيفيت ارائه خدمت مي توانند موثر باشند.

دكتر ساكي ادامه داد: با اين وجود مسئله اي كه در آخر اهميت دارد رضايت مردم از اين خدمات است

رئيس دانشگاه علوم پزشكي لرستان در ادامه به سازوكار همكاري سازمان هاي بيمه اي با دانشگاه علوم پزشكي لرستان اشاره كرد و گفت: ما در سال گذشته مشكلات زيادي با اين سازمان ها از جمله مطالبات زياد داشتيم كه متأسفانه به موقع پرداخت نمي شد.

دكتر ساكي ادامه داد: خوشبختانه در سالجاري اقدامات خوبي صورت گرفت ارسال اسناد بيمه اي به صورت ماهانه انجام مي شود كه نهايتا در پايان هر ماه حدود 60 تا 70 درصد مطالبات آن پرداخت مي شود

وي در پايان ابراز اميدواري كرد انتظارات پزشكان متخصص جديد الورود تا حدامكان براي ارائه ي خدمت صادقانه به مردم مناطق مختلف استان برآورده شودلینک کوتاه مطلب: https://poldokhtarnews.ir/?newsid=304

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود