نماینده ولی فقیه در لرستان مطرح کرد: شهید سلیمانی قهرمان مبارزه با تروریست/مکتب «حاج قاسم» ماندگار شد

تاریخ انتشار : 13 دی 1400, 13:00
به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز، حجت الاسلام والمسلمین سید احمدرضا شاهرخی در مراسم صبحگاه مشترک نیروی انتظامی با اشاره به سالروز شهادت سردار سلیمانی، اظهار داشت: یکی از مهمترین خصوصیت حاج قاسم این بود که دیده نشود و کارها را مخلصانه در راستای اهداف الهی و خدمت به مردم انجام دهد که خداوند هم پاداش کار او را ماندگاری در دلها قرار داد.

وی افزود: امروز شهید حاج قاسم سلیمانی به عنوان یک قهرمان، مدال مبارزه با تروریست های آمریکایی، اسرائیلی و هم پیمانانشان و قهرمان مبارزه با زورگویان عالم را همیشه همراه خود دارد، ظالمان و مستکبران که مسیرشان غیر الهی است نام پلیدشان به گورستان تاریخ پیوسته است و روز به روز نام شهید حاج قاسم سلیمانی به عنوان کسی که خود را فدای فضیلتها و دفاع از مردم کرد، درخشان تر می شود.

نماینده ولی فقیه در لرستان تصریح کرد: مجالس گوناگونی که در بزرگداشت این شهید بزرگوار در کشورهایی که محور مقاومت هستند، برگزار می شود، در واقع  بزرگداشت کسی مانند حاج قاسم یعنی تکریم همه شهدا، تکریم و گرامیداشت حاج قاسم سلیمانی، یعنی تکریم یک مکتب و همه کسانی که در این مکتب کاری را انجام می دهند مورد احترام هستند.

حجت الاسلام شاهرخی عنوان کرد: مردم ما آرمانها و ارزش های دینی و فضیلتها را دوست دارند و در این مسیر محکم می ایستند، لشکر فاطمیون و زینبون و کشورهای محور مقاومت، مردم و جوانانشان بر گرد این شهید جمع شده و توطئه زورگویان عالم را خنثی کردند.

وی بیان کرد: داعشی که آموزش دیده و پرورش یافته آمریکای جنایتکار بود به میدان آمدند تا معادلات جهانی را به نفع خودشان مصادره کنند اما شهید سلیمانی به همراه مدافعان حرم و دیگر جهادگران از کشورهای دیگر به میدان آمدند و با سلاح ایمان و تجهیزات در مقابل نظام سلطه ایستادند و او را به ذلت کشاندند.

نماینده ولی فقیه در لرستان با اشاره به شهادت حضرت فاطمه(س) گفت: مقام شهید از آن منزلتی والاست که این حضرت فاطمه(س) خود شهید است، فرزند و همسرش نیز شهید شدند و شهدا در مسیر دفاع از اسلام به این درجه نائل آمدند.

حجت الاسلام شاهرخی تصریح کرد: امروز در مقطعی از زمان هستیم که پرچم نبوی، علوی و فاطمی را در دست گرفتیم و ملت های مظلوم جهان نگاهشان به نظام اسلامی و نیروی مسلح جمهوری اسلامی است، نیروهای مسلح دژ مستحکم دفاع از مردم هستند و می بینیم که نیروی انتظامی در مسیر امنیت و استقلال کشور چگونه مستحکم در داخل کشور و مرزها ایستاده است.

وی خاطرنشان کرد: استقلال کشور در سایه ایمان، دانش و مجاهدت همه مردم به خصوص نیروهای مسلح است و باید وحدت خود را در این راه حفظ کنیم.لینک کوتاه مطلب: https://poldokhtarnews.ir/?newsid=3001

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود