سیل در کمین چم مهر پلدختر/ ضرورت ترمیم دایک حفاظتی روستا در کمترین زمان ممکن

تاریخ انتشار : 10 آذر 1400, 21:24
به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز حسن رضاییان شامگاه چهارشنبه دهم آذرماه سال جاری در گفت‌وگو با خبر ساعت ۱۹:۳۰ شبکه افلاک با اشاره به خطر وقوع سیل در روستای چم مهر پل دختر اظهار داشت: ترمیم حفره دایک حفاظتی در کمترین زمان ممکن ضروری است.

وی با اشاره به ایجاد حفره‌ی از سوی ساکنین  روستا و بهره برداران بوده، افزود: با حضور بخشدار مرکزی شهرستان در این روستا و بررسی مسائل مربوطه، این مسئله در مراجع قضایی طرح موضوع شده است.

فرماندار پلدختر با اشاره به پیگیری و جدیدیت در ساخت دایک حفاظتی روستای چم مهر پس از سیل فروردین ماه ۹۸ عنوان کرد: دایک حفاظتی این روستا با جدیت پیگیری و به اتمام رسیده اما بدون هماهنگی هیچ مرجعی در بدنه آن حفره ایجاد شده است.

رضاییان با اشاره به لزوم جای‌گذاری کارشناسی پمپاژ های آب کشاورزی، گفت: بهره برداران باید مطابق با نظر کارشناسان برای نصب پمپاژ های خود اقدام نمایند.

وی در پایان ضمن تاکید بر ترمیم دایک تا هفته آینده تصریح کرد: این موضوع از سوی بنیاد مسکن بصورت جدی پیگیری و در کوتاه ترین زمان ممکن ترمیم انجام خواهد شد.لینک کوتاه مطلب: https://poldokhtarnews.ir/?newsid=2965

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود