مجموعه ورزشی پلدختر همچنان درگیر خسارات سیل!

تاریخ انتشار : 9 آذر 1400, 13:34
سیل ویرانگر و مخرب فروردین ماه سال ۱۳۹۸ مهمان ناخوانده ای بود که شهر و مردم پلدختر هنوز از خسارات آن متأثر هستند. زیرساخت‌های ورزشی این شهرستان بر اثر سیلاب دچار خسارت‌های پرحجم و جبران ناپذیر شد.

یکی از زیرساخت‌هایی که در این شهرستان دچار خسارت شدید شد، مجموعه ورزشی شهید «سرمالیان» پلدختر بود که با گذشت بیش از دو سال همچنان آثار تخریب سیلاب را می‌توان در آن شاهد بود به طوری که همچنان این مجموعه دارای مشکلات فراوانی است.

ورزشگاه سیل‌زده «سرمالیان» پلدختر چشم انتظار اعتبار

حشمت الله امان الهی مدیرکل ورزش و جوانان لرستان در آخرین اظهار نظر با اشاره به طرح‌های ورزشی که در جریان سیلاب آسیب دیدند و روند بازسازی آنها اظهار داشت: بعد از سیلاب ۹۸ و بنا بر اعلام کارشناسان فنی وزارت ورزش و جوانان، مبلغی به میزان ۱۲ میلیارد تومان برای بازسازی ورزشگاه «سرمالیان» پلدختر پیش بینی شد.

وی عنوان کرد: البته این مبلغ با توجه به تورم، بسیار بیشتر از مبلغ آن زمان است.

مدیرکل ورزش و جوانان لرستان با بیان اینکه در دی ماه ۹۸، مبلغ پنج میلیارد و ۷۵۰ میلیون تومان از اعتبارات ماده ۱۰ سیلاب به ورزش جوانان اختصاص پیدا کرد افزود: این عدد هم از محل اسناد خزانه با سر رسیده سه ساله ابلاغ شده است.

امان الهی با تاکید بر اینکه از طریق مدیریت ارشد استان و همچنین وزیر ورزش و جوانان، مکاتبات و پیگیری‌هایی را برای اختصاص اعتبار تکمیل و بازسازی این مجموعه ورزشی صورت گرفت افزود: در حال حاضر برای تکمیل مجموعه «سرمالیان» بین ۱۰ تا ۱۵ میلیارد تومان اعتبار نیاز است.

امان الهی با بیان اینکه این اعتبار برای تکمیل محوطه سازی، احداث ساختمان اداری، تأمین روشنایی، احداث خوابگاه ورزشکاران، احداث پیست تارتان، پیست دو و میدانی و… نیاز است گفت: امیدواریم تأمین اعتبار شود و این پروژه تکمیل شوند.

همچنین یکی دیگر از مجموعه‌های ورزشی که در شهر پلدختر دچار خسارت شد، استخر شنای این شهرستان بود که متأسفانه همچنان این پروژه نیز تکمیل نشده است/منبع یه تخلص:مهرلینک کوتاه مطلب: https://poldokhtarnews.ir/?newsid=2964

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود