امام جمعه پلدختر مطرح کرد: ورزشگاه این شهر در سیل ۹۸ ضربه مغزی شده و هنوز شفا پیدا نکرده است!

تاریخ انتشار : 30 مهر 1400, 19:49
حجت‌الاسلام سید محسن موسوی در خطبه‌های نماز جمعه اظهار داشت: امروز جوانان شهرستان پل‌دختر از نبود امکانات ورزشی رنج می‌برند ،اما با سعه صدر و بزرگی و با استفاده از زیرساخت‌های آسیب‌دیده و ناقص به فعالیت‌های ورزشی خود ادامه می‌دهند.

وی خواستار بازدید وزیر ورزش و جوانان از زیرساخت‌های ورزشی پل‌دختر شد و افزود: خبرها حاکی از آن است که وزیر ورزش برای دومین بار جهت افتتاح پروژه‌های ورزشی قصد سفر به یکی از شهرستان‌های استان لرستان را دارد که در این زمینه تمام شهرهای استان از جمله پل‌دختر نیازمند توجه مسئولان هستند.

امام جمعه پل‌دختر بر توجه مسئولان نسبت به زیرساخت‌های آسیب‌دیده است ورزشی این شهرستان تاکید و عنوان کرد: انتظار می‌رود وزیر ورزش به همه شهرستان‌های لرستان به ویژه شهرستان پل‌دختر توجه کند که امکانات ورزشی بسیار بسیار ضعیف اما استعدادهای ورزشی فراوان دارد که می‌توانند در سطوح مختلف کشوری، استانی و بین‌المللی افتخار آفرین باشند.

وی گفت: جهت اطلاع مسئولان ورزش، ورزش‌گاه پل‌دختر در جریان سیل فروردین ماه سال ۱۳۹۸ ضربه مغزی شد و به کما رفت، به گونه‌ای که بسیاری فکر نمی‌کردند به هوش بیاید و هنوز نیز شفا پیدا نکرده ، مشکلات زیادی دارد و به شدت نیازمند توجه متولیان امر می‌باشد.

 موسوی خطاب به وزیر ورزش یادآور شد: شما که در صحبتی گفته‌اید،دخاک‌خورده ورزش هستید، ورزش‌کاران پل‌دختر نیز خاک خورده‌اند و فعالیت‌های ورزشی را روی خاک انجام دادند ،تشریف بیاورید پل‌دختر و از نزدیک شاهد زیر ساخت‌های بسیار ضعیف این شهرستان باشید.

امام جمعه پل‌دختر اظهار امیدواری کرد: در دولت سیزدهم با توجه به عنایت رئیس جمهور آیت‌الله رئیسی، در پل‌دختر شاهد حرکت و تحولی خوب در زمینه زیرساخت‌های ورزشی آسیب‌دیده و لطمه‌دیده از سیل باشیم/ منبع: به تخلیص فارسلینک کوتاه مطلب: https://poldokhtarnews.ir/?newsid=2891

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود