مدیرکل راه و شهرسازی لرستان تاکید کرد: خرید و فروش امتیاز مسکن ملی ممنوع/ مردم مراقب کلاهبرداری‌ها باشند

تاریخ انتشار : 29 مهر 1400, 09:20
وحید کرم الهی با اشاره به موضوع خرید و فروش امتیاز مسکن ملی اظهار داشت: این امر خلاف قانون بوده و ممنوع است.

وی با بیان اینکه به ادارات ثبت اسناد و املاک، دفاتر ثبت اسناد، مشاورین املاک و نهادهای قانونی نیز این امر اعلام شده افزود: این کار خلاف قانون است و هیچ گونه وجاهت قانونی ندارد.

مدیرکل راه و شهرسازی لرستان با تاکید بر اینکه کسی که در طرح اقدام ملی مسکن ثبت نام کرده، پالایش شده و حائز شرایط شناخته شده عنوان کرد: یک حساب به نام این فرد در بانک ثبت شده است.

کرم الهی گفت: همچنین این شخص سهم آورده خود را به نام خودش در همین حساب بانکی واریز می‌کند، اگر این فرد بخواهد امتیاز را بفروشد، فردی که این معامله را انجام داده تا پایان کار باید پول را به همین حساب واریز کند، در هر مرحله صاحب امتیاز اول می‌تواند اعلام انصراف کند و همه پول فرد خریدار را برداشت کند.

وی تصریح کرد: نه ما در سامانه این امر را پیش بینی کرده‌ایم که خرید و فروش انجام گیرد و نه هیچ کسی پاسخگوی این معامله خواهد بود و متأسفانه یک نوع کلاهبرداری انجام خواهد شد.

مدیرکل راه و شهرسازی لرستان با بیان اینکه ما این موضوع را به نهادهای قانونی اطلاع رسانی کرده‌ایم یادآور شد: همچنین این امر از طریق رسانه‌ها و صدا و سیما اطلاع رسانی شده و خود مردم باید از این کار اجتناب کنند در غیر این صورت خودشان گرفتار می‌شوند.

کرم الهی خاطرنشان کرد: این امتیاز قابل واگذاری و فروش نیست، به هیچ وجه مردم این کار را انجام ندهند چرا که یک طور کلاهبرداری خواهد بود.لینک کوتاه مطلب: https://poldokhtarnews.ir/?newsid=2887

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود