امروز: چهارشنبه، 12 مهر 1402
پلدخترنیوز » به مناسبت ۱۲ شهریور ماه روز بهورز

روز بهورز

به مناسبت ۱۲ شهریور ماه روز بهورز

کد خبر: 2766
  • 9
با گام های تو بهداشت به دورترین نقاط کشور پا نهاده و از پهنای دستانِ پر مهرت سلامتی میهمان سفره هایی می شود که گاه آنقدر دور افتاده و به دور از امکانات هستند که جز تو مسئولی از حضورشان و مشکلاتشان باخبر نیست.

این همه تغییرات ارزشمند در حوزه ی سلامتی و بهداشت مرهون زحمات بهورزان و نقش ویژه ی آنان در این راستا است و اکنون  در این وضعیت خطرناک کرونایی بار سنگینی بر دوش شان نهاده، گزافه نیست که بگوییم صف اول پیشگیری علیه بیماری کرونا از این سربازان بی ادعا تشکیل شده است.  

بهورزان به عنوان طلایه داران عرصه ی سلامت مهم ترین مفاهیم بهداشتی را به ساده ترین شکل، با رساترین لهجه، شیواترین زبان و زیباترین الفاظ و با زبان هم دیاران روستایی بازگو می نمایند.

بهورزان نوید بخش سلامت و از جنسی مانوس با روستا، آشنا به درد و نحوه‌ی زندگی روستائیان هستند. بهورزان زندگیشان با دغدغه ی سلامت مردم روستا، گره خورده و در همه حال به فکر بهبود و سلامت زندگی مردم می باشند.

بهورزان سفیران سلامت جامعه ی تحت پوشش خویشند و علم را با عمل همراه ساخته اند و با آموزش رفتار بهداشتی، چراغ راه سالم زیستن را برای روستائیان روشن نگه می دارند تا با آگاهی و بینش بیشتر قدم در راه خوشبختی بگذارند. بهورزان ناجی کودکان و پرستار مهربانی برای سالمندان و دوستی ارزشمند برای دانش آموزان و راهنمایی ناب و ویژه برای مادران می باشند.

مدیریت و تحریریه‌ پایگاه خبری پلدخترنیوز ضمن تبریک فرا رسیدن ۱۲ شهریور، روز بزرگداشت بهورز، آرزوی توفیق روز افزون برای شاغلان پرتلاش عرصه سلامتی در حوزه ی پلدختر و معمولان دارد.

دسته بندی: ---
تبلیغ

نظر شما

  • نظرات ارسال شده شما، پس از بررسی و تأیید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی‌شود
برای کد جدید روی آن کلیک کنید