قهرمانی تیم مینی والیبال پلدختر در مسابقات استانی و راهیابی به مسابقات کشوری

تاریخ انتشار : 25 آبان 1397, 09:35
به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز، مسابقات نخبگان مینی والیبال استان لرستان با حضور تیم‌های منتخب خرم آباد، الشتر، کوهدشت، بروجرد، ازنا، دورود، اشترینان و رومشگان در سالن شهید ارکیا الشتر برگزار که در نهایت تیم افتخار آفرین پلدختر در بازی فینال با غلبه بر خرم‌آباد قهرمان این رقابت ها شد.

داریوش امرایی مربی تیم کانون شهید شکارچی پلدختر با اشاره به سطح بالای این مسابقات اظهار داشت: در این رقابت ها سرو قامتان دیار شهید شکارچی پلدختر برای دومین مرتبه جواز حضور در بازیهای کشوری که آذرماه سال جاری در شهر رامسر برگزار می‌شود را کسب کردند.

امرایی با اشاره به استعداد نوجوانان و جوانان پلدختری در ورزش والیبال گفت: شهر شهید پرور پلدختر با توجه به شرایط اقلیمی ویژه، دارای استعدادهای خاص در همه رشته های ورزشی بخصوص والیبال میباشد که در چند سال اخیر با همکاری مجدانه ی هیت والیبال شهرستان به ریاست آقای مهران دیناروند نیروهای خوبی تربیت شده اند و انشاالله در آینده شاهد درخشش آنها در سطوح مختلف کشوری خواهیم بود.

اعضای تیم پلدختر در این مسابقات:

یزدان دیناروند/ امیرحسین دلفانی/ شهروز طاهری/ محمدامین عزیزی/ امیررحمانی امیرحسین بگشیری/ علیرضا فرد کاییدی/ مانی بیرانوند  

سرپرستان تیم:

حامد خدایی و مهران دیناروند

مربی تیم: داریوش امراییلینک کوتاه مطلب: https://poldokhtarnews.ir/?newsid=273

نظرات :

  1. User Avatar
    m  ـ  در تاریخ : 25 آبان 1397 23:14
    عالی بود.خسته نباشید👍

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود