مدیر کل سیاسی و انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری لرستان خبر داد: شهرستان شدن معمولان در انتظار تائید کمیسیون و تصویت هیئت دولت

تاریخ انتشار : 10 مرداد 1400, 15:08
علیرضا بیرانوند صبح امروز یکشنبه دهم مردادماه در حاشیه جلسه کمیسیون دانشجویی شورای تامین شهرستان در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلدخترنیوز اظهار داشت: با پیگیری های مسئولین استانی و شهرستانی، کارها و مطالعات میدانی شهرستان شدن معمولان انجام شده و این طرح برای تصویب به کمیسیون دولت ارجاع شده که در صورت تصویب در صحن علنی دولت مصوب و ابلاغ می شود.

وی افزود: در صورت تایید این طرح در کمیسون و تصویب در هیات دولت، یک بخش به نام بالاگریوه به پلدختر اضافه و از دهستان پاعلم تا روستای ولیعصر تشکیل خواهد شد.

مدیر کل سیاسی و انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری لرستان عنوان کرد: در صورت تایید شدن شهرستان معمولان، از دو بخش مرکزی و افرینه تشکیل خواهد شد.

بیرانوند در پاسخ به سوال خبرنگار رسانه پلدخترنیوز در خصوص شهر شدن سراب حمام با وجود بافت روستایی گفت: سراب حمام رسماً شهر محسوب می‌شود و با توجه به ابلاغ معاونت عمرانی استان لازم است مقدمات ایجاد شهرداری، جذب پرسنل و فعالیت شهرداری این شهر را شروع کنند.لینک کوتاه مطلب: https://poldokhtarnews.ir/?newsid=2684

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود