رئیس شورای اسلامی شهر پلدختر مطرح کرد: آمادگی شهرداری این شهر جهت ارائه خدمات به ساکنین «مسکن مهر» پلدختر

تاریخ انتشار : 6 مرداد 1400, 14:32
به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز غلامرضا نصیری رییس شورای اسلامی شهر پلدختر صبح امروز ششم مرداد ماه سالجاری در نشست خبری با خبرنگاران و اصحاب رسانه شهرستان اشاره به اینکه به اینکه اداره کل راه و شهرسازی لرستان، سهم شهرداری این شهر را در خصوص الحاق محدوده مسکن مهر به شهر پرداخت نکرده، اظهار داشت: در صورت همکاری این اداره کل، شهرداری پلدختر آمادگی ارائه خدمات به ساکنین مسکن مهر این شهر را دارد.

وی افزود: مسأله ساخت مسکن مهر پلدختر به صورت اورژانسی صورت گرفته و سهم شهرداری و همچنین جوانب دیگر کار در ساخت آن رعایت نشده است.

نصیری با اشاره به اینکه پرداخت عوارض در قبال خدمات شهری به شهرداری مبنای قانون دارد، عنوان کرد: دولت مکلف به پرداخت عوارض منطقه مسکن مهر به شهرداری شده بود که این کار عملاً انجام نشده است.

رییس شورای اسلامی شهر پلدختر به ا بیان اینکه تعاونی های مسکن مهر بابت پروانه ساخت مطالبه شهرداری را پرداخت کرده اند، گفت: پیشنهاد شد که شهرداری با مبلغ ۲ میلیارد و چهارصد میلیون تومان، کار محوطه سازی، فضای سبز و جدول گذاری را انجام دهد.

نصیری با اشاره به همکاری شهرداری با نحوه ی پرداخت مبلغ پیشنهادی به صورت اوراق بهادار، نقدی یا واگذاری زمین، ادامه داد: متاسفانه بعد از پذیرفته شدن پیشنهاد شهرداری در جلسه مربوطه، یک ماه بعد کار محوطه سازی مسکن مهر پلدختر از سوی اداده کل راه و شهرسازی به پیمانکار دیگری محول شد.   

رییس شورای اسلامی شهر پلدختر ضمن عدم رضایت از نحوه انتخاب پیمانکار از سوی راه و شهرسازی تصریح کرد: با توجه به نظارت پروژه بعد از فعالیت های انجام شده، نسبت به فعالیت پیمانکار اعلام نارضایتی کردیم.

وی در پایان ضمن اشاره به حیف و میل بودجه و مشکل دوباره سازی مسکن مهر پلدختر، خاطرنشان کرد: این کار می‌توانست توسط شهرداری به دلیل تجربه کاری، بدون هزینه دوباره کاری و به رنج افتادن مردم پیش از این انجام شود.لینک کوتاه مطلب: https://poldokhtarnews.ir/?newsid=2680

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود