کشتی نیاز به آرامش دارد/ همچنان به انتخابی تیم ملی پایبند هستیم

تاریخ انتشار : 21 آبان 1397, 18:35
به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز، غلامرضا محمدی پس از معرفی به عنوان سرمربی تیم ملی کشتی آزاد گفت: ابتدا باید از رسول خادم و همکارانش در طول مدتی که برای کشتی زحمت کشید، تشکر کنم. کشتی در گام نخست به آرامش نیاز دارد تا بتوانیم کار را با قدرت استارت بزنیم.

وی تصریح کرد: به خوبی می دانم کار سخت و مسئولیت سنگینی را قبول کردم اما این کار سخت با از خودگذشتگی و توانمندی لازم به سرانجام خواهد رسید.ضمن اینکه باید تمامی اهالی کشتی دست به دست هم دهند و با احساس مسئولیت همیشگی به فکر پیشرفت و موفقیت تیم ملی باشند.

سرمربی جدید تیم ملی کشتی آزاد در پاسخ به این سئوال که چه تغییراتی در انتظار تیم ملی است؟ گفت: از من سئوال می شود از کشتی گیران باتجربه و دورمانده از تیم ملی دوباره استفاده خواهد شد یا خیر، نظر من نیز این است که ما هم از باتجربه ها و هم از جوانان استفاده خواهیم کرد و مطمئنا حضور کشتی گیران باتجربه در کنار نفرات جوان و کم تجربه بسیار سازنده است.

محمدی در پایان اظهار داشت: آنچه مسلم است من هم به قانون انتخابی تیم ملی پایبندم و این مساله را یک اصل مهم و اساسی می دانم. امیدوارم بتوانیم در روزهای پیش رو به خوبی کار را آغاز کنیم و به همان رشد و شکوفایی همیشگی ادامه دهیم/ مهر


لینک کوتاه مطلب: https://poldokhtarnews.ir/?newsid=263

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود