خلق حماسه حضور در پلدختر

تاریخ انتشار : 28 خرداد 1400, 17:04
به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز، روند برگزاری سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا از ساعات اولیه صبح امروز جمعه بیست و هشتم خردادماه در شهرستان پلدختر آغاز و پلدختریها با حضور در پای صندوق‌های اخذ رای آمدند تا بار دیگر مهر تاییدی بزنند بر اهداف و آرمان‌های انقلاب اسلامی. امروز زن و مرد پیر و جوان صف بسته‌اند تا بگویند همچنان پشت این نظام و رهبری ایستاده‌اند و اعتنایی به یاوه گویی دشمنان ندارند.

واجدان شرایط در این شهرستان با حضور در پای صندوق رأی به ندای رهبر معظم انقلاب لبیک گفته و توطئه دشمنان را در نطفه خفه کردند و خبرنگاران رسانه‌های خارجی نیز به این موضوع اذعان داشتند و بر حضور پرشور و حداکثری مردم در پای صندوق رأی تأکید داشتند.

خلق حماسه حضور توسط پلدختریها، برگ زرینی دیگری در تاریخ این منطقه ثبت و ضبط کرد و این مهم را نشان داد که مردم هویزه ثانی فارغ از تمامی مشکلاتی که وجود دارد تمام تلاش خود را در راستای اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی به کار میگیرند‌.

حسن رضائیان فرماندار پلدختر تعداد واجد شرایط در انتخابات این شهرستان را ۶۳ هزار و ۲۷ نفر اعلام کرد که ۳۱ هزار و ۸۶۹ نفر مرد و ۳۱ هزار و ۱۵۸ نفر زن می باشند.

وی افزود: یکهزار و ۳۸۵ نفر رای اولی این شهرستان نیز می توانند برای نخستین بار مشارکت سیاسی خود را تجربه کنند که از این تعداد ۶۷۱ نفر مرد و ۷۱۴ نفر زن هستند.

فرماندار پلدختر عنوان کرد: ۱۳۳ شعبه، آرای مردم این شهرستان را برای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ۱۲۴ شعبه برای ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا جمع آوری می کنند.

رضاییان گفت: بیش از ۲ هزار و ۵۰۰ نفر عوامل اجرایی، کار برگزاری سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا را در شهرستان پلدختر انجام می دهند.

گزارش تصویری حماسه حضور پلدختریها را از لنز دوربین پایگاه خبری پلدخترنیوز ببینید.لینک کوتاه مطلب: https://poldokhtarnews.ir/?newsid=2615

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود