امروز: پنج شنبه، 30 شهریور 1402
پلدخترنیوز » اخبار » اخبار اجتماعی » دادستان پلدختر تاکید کرد: فعالان رسانه ای، اخبار سالم را در پوشش‌های خبری مدنظر قرار دهند.

دادستان پلدختر تاکید کرد:

دادستان پلدختر تاکید کرد: فعالان رسانه ای، اخبار سالم را در پوشش‌های خبری مدنظر قرار دهند.

کد خبر: 2597
  • 10
به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز، علی امرایی روز سه شنبه در دیدار و گفت وگوبا جمعی از اعضای خانه مطبوعات شهرستان پلدختر که با حضور بیرانوند رییس دادگستری شهرستان در محل دادگستری پلدختر انجام گرفت، نقش رسانه ها را در جامعه موثر و مهم  عنوان کرد و اظهار داشت: خبرنگاران باید منافع عمومی و مطالبات مردم را لحاظ کنند و از انگیزه های شخصی در منشاء خبر بپرهیزند.

وی با بیان اینکه از جایگاه خبرنگاران رسمی و خانه مطبوعات در سطح شهرستان حمایت می کنیم، ساماندهی و چتر حمایتی از خبرنگاران را مهم دانست و افزود: بحث پیگیری حقوق عامه موضوعی است که می تواند در این زمینه کمک کننده باشد و در آینده نزدیک انجام خواهد شد.

دادستان پلدختر با تقدیر از فعالیت و تعامل رسانه ها با دادگستری شهرستان خواستار حضور فعالتر و ملموس تر همه خبرنگاران در پوشش اخبار مربوط به برنامه های دستگاه قضا و سایر ادارات خدمات رسان برای عموم مردم شد و عنوان کرد: رسانه ها فراتر از دیدگاه ها و سلایق خود باید دغدغه و نفع عامه مردم را بیان کنند.

امرایی بحث فضای مجازی را برای امنیت مهم دانست و خواستار آموزش های لازم فعالان  رسانه ای در این حوزه شد و گفت: اصحاب رسانه پوشش خبری را با اخبار سالم مد نظر قرار دهند تا از تنش و تشویش اذهان عمومی پیشگیری شود.

دسته بندی: اخبار / اخبار اجتماعی
تبلیغ

نظر شما

  • نظرات ارسال شده شما، پس از بررسی و تأیید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی‌شود
برای کد جدید روی آن کلیک کنید