امروز: پنج شنبه، 30 شهریور 1402
پلدخترنیوز » اخبار » اخبار اجتماعی » رییس آموزش و پرورش پلدختر: آمادگی هرگونه همکاری و تعامل باخانه مطبوعات جهت ارتقا سطح رسانه های شهرستان را داریم.

نماینده خانه مطبوعات لرستان درشهرستان پلدختر

رییس آموزش و پرورش پلدختر: آمادگی هرگونه همکاری و تعامل باخانه مطبوعات جهت ارتقا سطح رسانه های شهرستان را داریم.

کد خبر: 2591
  • 5
به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز، رضا جودکی نژاد روز دوشنبه سوم خرداد ماه سالجاری در دیدار و گفتگو با کورش احمدی رییس آموزش و پرورش پلدخترکه به همراه محمدرضا فرهادی خبرنگار پایگاه خبری پلدخترنیوز و از اعضای خانه مطبوعات شهرستان و شهرام عزیزی مسئول روابط عمومی آموزش و پرورش پلدختر انجام گرفت بر لزوم همکاری مشترک بین آموزش و پرورش و خانه مطبوعات جهت جذب و پرورش خبرنگاران دانش آموز به عنوان یک ظرفیت برای تقویت و ارتقا سطح حرفه ای رسانه ها تاکید کرد.

وی با بیان اینکه خانه مطبوعات به عنوان رسمی ترین مرجع رسانه ای در کشور از اوایل پاییز ۹۹ در سطح شهرستان پلدختر به صورت مستقل و به دور از جناح بندی های سیاسی رسانه ها شروع به فعالیت کرده افزود: در طی این مدت اقدامات خوبی مانند ساماندهی خبرنگاران و اصحاب رسمی رسانه، نامگذاری یک خیابان به نام خبرنگار شهید پلدختری محسن کرموند، تجلیل از پیشکسوتان پلدختری عرصه رسانه، تجلیل از فعالان رسانه ای حوزه سلامت و بهداشت درهفته سلامت، انعقاد تفاهم نامه با اداره میراث فرهنگی وصدور کارت میراث بان برای خبرنگاران، انعقاد تفاهم نامه با اداره کتابخانه های عمومی شهرستان و... را انجام داده ایم. 

نماینده خانه مطبوعات لرستان درشهرستان پلدختر با بیان اینکه بحث آموزش و بروزرسانی فعالیت خبرنگاران از جمله برنامه های ما در خانه مطبوعات محسوب می شود، افزود: باتوجه به فعالیت "خبرگزاری پانا" به عنوان رسانه رسمی حوزه آموزش وپروش می توانیم از این ظرفیت عالی در شهرستان برای استعداد یابی و پرورش خبرنگاران وروزنامه نگاران حرفه ایی در رده پایه استفاده کرده تا در آینده شاهد ورود افراد حرفه ای بافهم دقیق از اخلاق رسانه ای به حوزه خبرو قلم وروزنامه نگاری باشیم‌.

در ادامه کورش احمدی رییس آموزش و پرورش پلدختر با اشاره به نقش مهم و منحصر به فرد آموزش و پرورش در توسعه همه جانبه جامعه تعامل با رسانه ها را در این خصوص لازم دانست و عنوان کرد: رسالت اصلی آموزش و پرورش به عنوان یک نهاد فرهنگی و فعالیت اصحاب رسانه در حوزه فرهنگ در یک راستا قرارداشته و هردو باهم دریک مسیرحرکت می کنند.

رییس آموزش و‌ پروش پلدختر با بیان‌ اینکه هر اقدامی که درحوزه آموزش و پرورش در تعامل با خانه مطبوعات لازم باشد را انجام خواهیم داد، گفت: آمادگی داریم نهایت تلاش خودرا جهت بستر سازی لازم برای ارتقا وضعیت رسانه های شهرستان در حوزه آموزش وپرورش به کار بگیریم.

کورش احمدی با بیان اینکه مطبوعات واصحاب رسانه به خاطر جایگاه ویژه ای که دارند قابل احترام هستند، تصریح کرد:  قدردان تلاش های خبرنگاران پلدختر  در پوشش اخبار آموزش و پرورش شهرستان هستیم.

دسته بندی: اخبار / اخبار اجتماعی
تبلیغ

نظر شما

  • نظرات ارسال شده شما، پس از بررسی و تأیید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی‌شود
برای کد جدید روی آن کلیک کنید