امروز: جمعه، 31 شهریور 1402
پلدخترنیوز » اخبار » اخبار ورزشی » تقویت رده های پایه وارتقا سطح علمی مربیان در اولویت است/ برگزاری کلاس های مربیگیری برکیفیت فوتبال شهرستان تاثیرگذار است!!!

درجمع شرکت کنندگان کلاس مربیگری فوتبال درجه C کشور در پلدختر، تاکید شد؛

تقویت رده های پایه وارتقا سطح علمی مربیان در اولویت است/ برگزاری کلاس های مربیگیری برکیفیت فوتبال شهرستان تاثیرگذار است!!!

کد خبر: 259
  • 6
 هیئت فوتبال پلدختر در راستای ارتقا سطح فوتبال شهرستان  یک دوره کلاس مربیگری درجه C مربیگری ایران رابا شرکت ۲۴نفراز مربیان پلدختری و باتدریس  روزبه خمان مسئول کمیته آموزش هیئت فوتبال لرستان و  مدرس رسمی فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران برگزار کرده است

رییس هیئت فوتبال پلدختر: تقویت رده های پایه در اولویت ما قرار دارد
حامد صیاد منصور رییس هیئت فوتبال پلدختر روز یکشنبه در جریان بازدید اعضای هیئت فوتبال پلدختر و رییس ورزش وجوانان شهرستان از این کلاس آموزشی، اظهار کرد: این کلاس برای رونق فوتبال شهرستان از لحاظ فنی جای امیدواری دارد

او افزود: این کلاس ها نباید در حد دریافت یک کارت مربیگری برای مربیان باشد و مربیان حاضردر این کلاس باید بااستفاده از آموزش های لازم که در این کلاس ها فرا می گیرند  درتقویت  رده های پایه  کوشش کنند

صیاد منصور با بیان اینکه تقویت رده پایه اولویت ما است، تصریح کرد: تمرکز بر رده پایه از اهداف هیئت فوتبال پلدختر است.

رییس هیئت فوتبال پلدختر یادآور شد: با اینکه فوتبال پلدختر تیم های اول و دومی درلیگ استانی دارد ولی به این  راضی نیستیم وقصد داریم با تقویت رده پایه فوتبالیست هایی خوب تربیت کنیم تا درتیم های بالاتر کشور نیز حضور داشته باشند 

رییس ورزش وجوانان پلدختر: لزوم توجه بیشتر به بحث آموزش در فوتبال
رییس ورزش وجوانان پلدختر نیز درجمع مربیان شرکت کننده در این کلاس گفت: مربیان حاضر درکلاس باید این تجربیات را دراختیار رده های پایه و فوتبالیست های شهرستان قراردهند و در راستای تشکیل مدرسه های فوتبال به صورت علمی و فنی حرکت کنند وبه این کلاس هم ‌اکتفا نکنند بلکه درسطوح بالاترمربی گری، داوری، استعدادیابی  و شناخت علمی  ورزش و از جمله فوتبال نیز تلاش کنند.

علی محمد نورعلیوند بحث آموزش تئوری فوتبال  را یکی از خلاء های موجود در فوتبال شهرستان عنوان کرد وبابیان اینکه فوتبال یک علم است ،گفت: بابرگزاری  کلاس های آموزشی باید به دنبال بحث علمی بودن ورزش مانند تکنیک وتاکتیک وبحث های فیزیولوژی ورزش... ازجمله در ورزش  فوتبال رفت.

او با بیان اینکه نیازاست که علم وآموزش را در ورزش ارتقا دهیم، خاطر نشان کرد: باتوجه به اهمیت بحث آموزش دردنیا اگر مربیان  نسبت به علم روز ورزش عقب بمانند آسیب جدی به ورزش ورزشکاران وارد خواهدشد.

دبیر هیئت فوتبال پلدختر: از نظرات پیشکسوتان و همه اهالی فوتبال استقبال می کنیم

دبیر هیئت فوتبال پلدختر نیز با تقدیر از حضور روزبه خمان مدرس رسمی فدراسیون فوتبال در امر برگزاری این کلاس گفت: از اینکه آقای خمان وقت خودشان را در اختیار جامعه فوتبال شهرستان گذاشته است تشکر می کنیم همچنین از حمایت های جناب نورعلیوند رییس ورزش وجوانان پلدختر که در راستای برگزاری این کلاس  همکاری لازم را انجام دادند سپاسگزاری می  کنیم.

شهرام عزیزی با بیان اینکه گزاری دوره‌های علمی و آموزشی مختلف برای داوران و مربیان و ارتقای دانش آنها جزو اولویت‌های این هیات است که در دستور کار قرار دارد، تاکید کرد: برای ارتقا فوتبال شهرستان از نظرات پیشکسوتان و همه اهالی فوتبال استقبال می کنیم.

در پایان روزبه خمان رییس کمیته آموزش هیئت فوتبال استان ومدرس رسمی فدراسیون فوتبال که به عنوان مدرس این کلاس در پلدختر حضور دارد، اظهار کرد: برگزاری اولین کلاس مربیگری فوتبال C ایران اتفاقی خوب برای فوتبال شهرستان پلدختر است که با حمایت های اداره ورزش و هیئت فوتبال پلدختر رخ داده است.

خمان افزود: قبلا دردوره C آسیا که درخرم آباد برگزارشده بود آقای مرادی یکی از نماینده های پلدختر به عنوان نفر اول معرفی شده بود و به کلاسB آسیا ارتقا یافت که این موضوع نشان‌دهنده پتانسیل های بالای پلدختر در امر مربیگری فوتبال است.

او با بیان اینکه پتانسیلها و ظرفیت های خوبی در شهرستان پلدختر در امر مربی گری وجوددارد، تصریح کرد: برگزاری این کلاس های آموزشی برروی کیفیت فوتبال تاثیرگذار است و خروجی اش نیز بازیکنانی باکیفیت بالا خواهدبود.

این مدرس فوتبال با بیان اینکه باید  اهمیت بیشتری به بحث آموزش فوتبال  داده شود، گفت: پلدختر نیازمند احداث  یک  مکان آموزشی مختص به برگزاری کلاس های آموزشی ورزش و از جمله فوتبال است که کار آموزش و بحث های تئوریک را برای مربیان ومدرسین راحت تر می کند.

روزبه خمان با بیان اینکه اگر بحث آموزش در فوتبال را جدی نگیریم فقیر می شویم، یادآور شد: خیلی از مسائل  ومقررات را می توان  به وسیله فوتبال آموزش داد/ خبرگزاری بُرنا لرستان

دسته بندی: اخبار / اخبار ورزشی
تبلیغ

نظر شما

  • نظرات ارسال شده شما، پس از بررسی و تأیید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی‌شود
برای کد جدید روی آن کلیک کنید