وصیت‌نامه شهید درویشعلی شکارچی/ بگذارید قلب پسرم از استعمار جریحه‌دار شود.

تاریخ انتشار : 28 اردیبهشت 1400, 00:35
شهید درویشعلی شکارچی سال 1327 در روستای سراب حمام از توابع بخش مرکزی شهرستان پلدختر چشم به جهان گشود. وی با آغاز جنگ تحمیلی عازم جبهه حق علیه باطل شد و سرانجام 29 اردیبهشت 1365 در منطقه عملیاتی حاج عمران به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

متن وصیت ‌نامه‌ای را که از این شهید والامقام به یادگار مانده در ادامه می‌خوانید:

بسم الله الرحمن الرحیم

خدایا عذاب را برایمان به تاخیر انداز، مهلت ده که آن چه از ما فوت شده جبران کنیم. دعوت تو را اجابت و پیامبرت را پیروی کنیم.

به نام خدا و درود به پیامبر و سلام بر رهبر انقلاب. سلام بر شهیدان از کربلای حسینی تا کربلای خمینی. سلام بر تمامی پدر و مادرهای شهدا. سلام بر مادر پیرم که با دامان پاکش مرا پروراند. برایم گریه نکن و خواهران و برادرانم را به صبر اسلامی دعوت کن. به آن‌ها بگویید امام را تنها نگذارند. به طرفداران به اصطلاح خلق می‌گویم اگر خواهان خلقید بیاید و برای دفاع از خلق بجنگید.

به پسرم دروغ نگویید، نگویید به سفر رفته‌ام، نگویید از سفر باز خواهم گشت، نگویید زیباترین هدیه را برایش به ارمغان خواهم آورد، به پسرم واقعیت را بگویید. بگویید گلوله‌های دشمن سینه پدرت را نشانه رفت، بگویید خون پدرت در مرزهای کشورش به زمین ریخته شده است و بگویید دشمنان دست‌های پدرت را در میمک، پاهای پدرت را در موسیان، سینه پدرت را در شلمچه، چشمان پدرت را در هویزه، حنجره پدرت را در ارتفاعات الله اکبر، خون پدرت را در رودخانه بهمن شیر و قلب پدرت را در خونین شهر دریدند.

اما هنوز ایمان پدرت در تمامی جبهه‌های جنگ می‌جنگد، به پسرم واقعیت را بگویید، بگذارید قلب کوچک پسرم از استعمار و ظلم جریحه‌دار شود، بگذارید پسرم بداند که چرا عکس پدرش را بزرگ کرده‌اند چرا مادر نخواهد خندید، چرا گونه‌های مادربزرگش همیشه خیس است، چرا پدرش به خانه بر نمی‌گردد، بگذارید پسرم به جای توپ بازی، بازی با نارنجک را بیاموزد، به جای ترانه، فریاد الله اکبر را بیاموزد و به جای جغرافیای جهان، تاریخ اسلام و جانبازان را بیاموزد، هر روز فانسخه پدرش را ببندد و هر روز پوتین پدرش را امتحان کند، هر روز اسلحه پدرش را روغن کاری کند هر روز با قمقمه پدرش آب بخورد.

به پسرم دروغ نگویید نمی‌خواهم آزادی پسرم قربانی نیرنگ جهانخوران باشد به پسرم واقعیت را بگویید. می‌خواهم پسرم امپریالیسم و استعمار را بشناسد. به پسرم بگویید من شهید شده‌ام، بگذارید پسرم به شهیدان بنگرد، بگذارید پسرم عمار و یاسر باشد، بگذارید سربازی فداکار برای رهبر باشد/والسلام درویشعلی شکارچیلینک کوتاه مطلب: https://poldokhtarnews.ir/?newsid=2576

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود