معاون استاندار لرستان خبر داد: امکانات لازم برای برگزاری امتحانات فراهم شده است/ خانواده‌ها نگران نباشند.

تاریخ انتشار : 20 اردیبهشت 1400, 23:36
محمود ثمینی در حاشیه جلسه کمیته امنیتی انتظامی ستاد مدیریت بیماری کرونای استان اظهار داشت: تردد وسائط نقلیه از ساعت ۱۲ روز سه شنبه بیست و یکم تا ساعت ۱۲ روز شنبه بیست و پنجم اردیبهشت ماه جاری بین شهر‌های استان ممنوع و کنترل عبور و مرور از مبادی ورودی و خروجی شهر‌ها انجام خواهد شد.

وی با اشاره به مصوبه جدید ستاد مدیریت بیماری کرونا افزود: با تصمیم ستاد، جریمه خودرو‌ها با پلاک غیر بومی برای ورود به شهر‌های با وضعیت زرد نیز افزایش پیدا کرده است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان عنوان کرد: با توجه به اینکه برخی از مردم در ایام تعطیلات نوروز پروتکل‌های بهداشتی را به طور کامل رعایت نکرده و هشدار‌های ستاد کرونا را جدی نگرفتند، شاهد موج چهارم کرونا در کشور بودیم به نحوی که وضعیت در بیشتر شهر‌های کشور قرمز شده بود.

ثمینی تصریح کرد: از هم استانی‌های محترم می‌خواهیم در تعطیلات پیش‌رو از سفر‌های غیرضروری، مسافرت، گردهمایی و تجمع خودداری کنند تا بتوانیم شاهد کاهش تعداد مبتلایان به بیماری کرونا باشیم.

معاون استاندار لرستان در ادامه با اشاره به برگزاری امتحانات نهایی دانش‌آموزان در مقاطع نهم و دوازدهم گفت: با تدابیری که از طرف آموزش و پرورش و دانشگاه علوم پزشکی استان اندیشیده شده، جای هیچ گونه نگرانی برای خانواده وجود ندارد و تمامی امکانات برای برگزاری امتحانات فراهم آمده است.

وی در مورد چگونگی برگزاری نماز عید سعید فطر عنوان داشت: نماز عید فطر بر اساس مصوبه ستاد مدیریت بیماری کرونا، با توجه به رنگ‌بندی شهر‌ها در فضا‌های باز و با جمعیت محدود و رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار می‌شود.لینک کوتاه مطلب: https://poldokhtarnews.ir/?newsid=2555

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود