امروز: پنج شنبه، 30 شهریور 1402
پلدخترنیوز » اخبار » اخبار اجتماعی » دبیر هیئت نظارت بر انتخابات شوراها در لرستان خبر داد: اعتراض ۲۱۴ داوطلب شورای شهر در استان به رد صلاحیت خود

دبیر هیئت نظارت بر انتخابات شوراها در لرستان خبر داد:

دبیر هیئت نظارت بر انتخابات شوراها در لرستان خبر داد: اعتراض ۲۱۴ داوطلب شورای شهر در استان به رد صلاحیت خود

کد خبر: 2541
  • 5
باقر پورحسینی روز سه شنبه با اشاره به روند انتخابات شورای اسلامی لرستان اظهار داشت: ۱۲ فروردین آخرین مهلت ثبت اعتراض داوطلبان رد صلاحیت شده بود که از ۲۳۵ داوطلب رد صلاحیت شده ۲۱۴ نفر اعتراض خود را به دبیرخانه هیات عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستاهای استان لرستان تحویل دادند.

وی با اشاره به اینکه بررسی اعتراضات داوطلبان رد صلاحیت شده در هیات عالی نظارت از امروز به مدت ۱۰ روز آغاز شده افزود: هیات عالی نظارت انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا در لرستان امروز دوشنبه در استان مستقر شده و کار بررسی پرونده‌های استان را انجام می‌دهد.

پورحسینی در خصوص انتخابات شوراهای اسلامی روستاها در لرستان تصریح کرد: در هزار و ۵۲۳ روستا با هشت هزار و ۲۹۸ داوطلب انتخابات شوراهای اسلامی برگزار می‌شود.

دبیر هیات عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستاهای لرستان گفت: ۳۱ اردیبهشت رسیدگی به پرونده‌های داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی روستا در هیات نظارت بخش به پایان می‌رسد. وی افزود: تا امروز ۸۲ نفر انصراف داده اند.

انتخابات ششمین دوره شورای اسلامی شهر و روستا همزمان با ریاست جمهوری ۲۸خرداد برگزار خواهد شد.

دسته بندی: اخبار / اخبار اجتماعی
تبلیغ

نظر شما

  • نظرات ارسال شده شما، پس از بررسی و تأیید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی‌شود
برای کد جدید روی آن کلیک کنید