معاون آموزش و پرورش لرستان خبر داد: امتحانات نهایی دانش‌آموزان این استان با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار می‌شود.

تاریخ انتشار : 6 اردیبهشت 1400, 15:17
به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز، نصراله بازگیران در تشریح این خبر اظهار داشت: طبق اعلام وزارت آموزش و پرورش، امتحانات پایه نهم و دوازدهم به صورت حضوری برگزار خواهد شد اما در پایه نهم با مجوز ستاد کرونا برگزار می شود.

وی افزود: امتحانات از بازه زمانی ۲۶ اردیبهشت تا ۲۴ خرداد برگزار خواهد شد که در بقیه پایه ها با توجه به شرایط کرونا غیر حضوری و در این دو پایه برای ارزشیابی تغییر پایه ها، به صورت حضوری برگزار می شود.
 
معاون آموزش و پرورش لرستان تصریح کرد: ۲۵ هزار و ۳۴۱ دانش آموز در پایه نهم و ۱۴ هزار و ۷۶۹ دانش آموز در پایه دوازدهم امتحانات پایان سال را به صورت حضوری ارائه می دهند.
 
بازگیران عنوان کرد: علاوه بر این تعداد دانش آموز، حدود دو هزار و ۵۰۰ نفر از بزرگسالان نیز در پایه نهم و دوازدهم به صورت حضوری در امتحانات شرکت می کنند.
 
وی بیان کرد: البته دروس عملی و کارگاهی فنی و هنری به صورت حضوری و با تراکم بسیار کم و همچنین با رعایت همه دستورالعمل های بهداشتی انجام می شود.
 
معاون آموزش و پرورش لرستان با اشاره به رعایت پروتکل های بهداشتی گفت: از هم اکنون برنامه ریزی های لازم در حال انجام است که در حوزه های امتحانی همه پروتکل ها رعایت شود و کنترل و غربالگری، حضور اکیپ های بهداشتی در حوزه امتحانات، رعایت فاصله اجتماعی و استفاده از ماسک مورد توجه قرار گیرد.
 
بازگیران خاطرنشان کرد: اولیا در هنگام برگزاری امتحانات نباید در محیط مدرسه تجمع داشته باشند و امتحانات در حوزه های امتحانی با تراکم برگزار خواهد شد.لینک کوتاه مطلب: https://poldokhtarnews.ir/?newsid=2524

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود