امروز: دوشنبه، 29 اسفند 1401
پلدخترنیوز » اخبار » اخبار اجتماعی » مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس لرستان خبر داد: ۱۱ مدرسه در پلدختر ساخته شد.

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس لرستان خبر داد:

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس لرستان خبر داد: ۱۱ مدرسه در پلدختر ساخته شد.

کد خبر: 2519
  • 5
به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز، امیر غفوری نژاد در تشریح این خبر اظهار داشت: در پلدختر و معمولان تعداد ۱۱ پروژه در قالب ۳۰ کلاس درس که از این تعداد پنج پروژه در قالب ۱۸ کلاس درس به صورت تمام خیری، تعداد سه پروژه به صورت مشارکتی در قالب ۹ کلاس درس و تعداد سه پروژه از محل اعتبارات دولتی در قالب سه کلاس درس ساخته شده است.

وی با اشاره به پروژه های فعال در پلدختر و معمولان افزود: تعداد ۱۰ پروژه در قالب ۴۴ کلاس درس که از این تعداد دو پروژه در قالب ۱۸ کلاس درس به صورت مشارکتی، دو پروژه به صورت تمام خیری در قالب چهار کلاس درس و یک پروژه سالن ورزشی واقع در روستای کشکه می باشد.

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس لرستان عنوان کرد: پنج پروژه در قالب ۱۷ کلاس درس از محل اعتبارات دولتی از پروژه های فعال در شهرستانهای پلدختر و معمولان می باشند.

غفوری نژاد با اشاره به تعمیرات مدارس سیل زده گفت: تخریب و احداث بیش از ۴۰۰ متر دیوار حصار و محوطه سازی بیش از ۲ هزار و ۵۰۰ متر مربع، تعمیر و احداث سرویس های بهداشتی، اجرای بیش از ۹۵۰۰ متر مربع ایزوگام مدارس، تعمیر و تکمیل کفپوش ورزشی سالن های ورزشی شهدای فرهنگی و امام علی(ع)  پلدختر  و احداث زمین چمن مصنوعی فوتسال برای اولین بار در شهرستان پلدختر  صورت گرفت.

دسته بندی: اخبار / اخبار اجتماعی
تبلیغ

نظر شما

  • نظرات ارسال شده شما، پس از بررسی و تأیید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی‌شود
برای کد جدید روی آن کلیک کنید