دادستان پلدختر تاکید کرد: برخورد با ناقضان پروتکل‌های کرونایی در پلدختر.

تاریخ انتشار : 18 فروردین 1400, 16:46
علی امرایی در تشریح این خبر اظهار داشت: وضعیت کرونایی این شهرستان به علت نقض دستورالعمل های بهداشتی و محدودیت های ستاد مقابله این ویروس برای بار دوم قرمز اعلام شد که برون رفت از این شرایط، نیازمند بازگشت تمام محدودیت ها است.

وی افزود: بنا بر مصوبه ستاد مبارزه با کرونا، ممنوعیت تردد در سطح شهر پلدختر از ساعت ۲۱ تا سه بامداد اعمال و با خاطیان برخورد قضایی می شود به همین منظور از شهروندان تقاضا می‌شود برای قطع زنجیره انتقال کرونا و تامین سلامت مردم در این محدوده زمانی تردد نکنند.

امرایی عنوان کرد: همچنین فعالیت گروههای صنفی ۲، سه و چهار در پلدختر تا اطلاع ثانوی ممنوع می باشد و صنوفی که این مصوبه را نقض کنند، مشمول اعمال قانون از سوی پلیس و برخورد قانونی می شوند.

دادستان پلدختر تعطیلی تالارها و صنوف پرخطر را از اولویت‌های مصوبات ستاد مقابله با کرونا دانست و تصریح کرد: تخطی اشخاص یا مجموعه‌ای از دستورالعمل های ستاد مبارزه با کرونا جرم محسوب می شود و به دلیل تهدید بهداشت عمومی مورد تعقیب قضایی قرار می‌گیرند.

وی گفت: برون رفت از این وضعیت پرخطر، نیازمند نهایت همکاری و مشارکت مردم در اجرای محدودیت های کرونایی است بنابراین شهروندان باید برای حفظ سلامت خود و اطرافیان از ماسک استفاده، فاصله‌گذاری اجتماعی را رعایت و از تردد غیر ضروری خودداری کنند/ایرنالینک کوتاه مطلب: https://poldokhtarnews.ir/?newsid=2479

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود