امروز: پنج شنبه، 30 شهریور 1402
پلدخترنیوز » اخبار » اخبار اجتماعی » نماینده ولی فقیه در لرستان مطرح کرد: برخی واحدهای تولیدی استان به دلیل سوء‌مدیریت از بین رفت!

نماینده ولی فقیه در لرستان مطرح کرد:

نماینده ولی فقیه در لرستان مطرح کرد: برخی واحدهای تولیدی استان به دلیل سوء‌مدیریت از بین رفت!

کد خبر: 2472
  • 5
به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز، حجت الاسلام و المسلمین سید احمدرضا شاهرخی در جمع خبرنگاران در بیت امام جمعه خرم آباد اظهار داشت: یکی از اموری که استان را رنج می دهد، تبعیض در بکارگیری نیرو است و این مورد بیشتر در زمان انتخابات مشاهده می شود که افرادی بدون ضابطه جذب می شوند.

وی افزود: گاهی به واسطه انتخاباتی که برگزار می شود تبعیض به کارگیری رخ می دهد به طوری که افرادی که در ستاد انتخاباتی فعالیت داشته این افراد به کار گرفته می شود بدون اینکه ضابطه رعایت می شود و گاهی فردی که به مدیریت می رسد اقدام به کارگیری افرادی را که تخصص لازم را ندارند، می نماید و یا خارج از ضابطه افرادی را در جایگاه بالاتری به کار می گیرند.
 
نماینده ولی فقیه در لرستان تصریح کرد: سازمان های بازرسی نباید مماشات کنند و از سازمان‌های مردم نهاد نیز می خواهیم با کار فرهنگی نشان دهند این شکل جذب یک امر منکر است و باید جذب به صورت قانونی صورت گیرد.
 
شاهرخی با اشاره به اینکه باید مراقب مکر و نیرنگ دشمن بود، گفت: حضور در میدانها یکی از راه های خنثی کردن توطئه های دشمن است، باید مراقب مکر و حیله دشمن بود و اگر در مقابل مکر دشمنان هوشیار بودیم حیله دشمن بی اثر می شود و این کلید موفقیت ایران در وضعیت فعلی است.
 
وی با تاکید بر رعایت پروتکل های بهداشتی بیان کرد: برخی از شهرها به دلیل افزایش ابتلای کرونا قرمز شده که باید فاصله اجتماعی، استفاده از ماسک و پروتکل ها رعایت شود و به گفته مسئولان تا شش ماه آینده همه واکسینه می شوند و باید مراقبت کنیم تا عزیزان ما با کرونا فوت نکنند.
 
نماینده ولی فقیه در لرستان با اشاره به ۱۲ فروردین، خاطرنشان کرد: ۱۲ فروردین روز جمهوری اسلامی است، روزی که انقلاب کامل شد، در ۲۲ بهمن انقلاب اسلامی ایران به رهبری امام(ره) و مردم پیروز شد و نظام مستبد نابود گردید و در این روز مردم آگاهانه دراولین انتخابات شرکت کردند و به جمهوری اسلامی رای دادند و نظام شاهنشاهی برچیده و نظام جمهوری تثبیت شد که باید عظمت این روز حفظ شود.
 
شاهرخی با اشاره به سفر آیت الله رییسی به استان، یادآور شد: مقرر شد چهار کارخانه فولاد ازنا، سامان کاشی و عظیم خودرو بروجرد، سیمان خرم آباد و واحدهایی که در دستگاه قضایی پرونده دارند تعیین تکلیف شوند چون این کارخانه ها و سایر واحدهایی که نیمه فعال ها هستند باید در مدار تولید قرار گیرند. احیای واحدهای راکد و نیمه فعال نقش بسیار مهمی در تولید و اشتغال استان دارد که می تواند از بیکاری بکاهد.
 
نماینده ولی فقیه در لرستان با اشاره به تقسیم عادلانه آب، عنوان کرد: برای تخصیص آب هم حضوری و مکتوب فعالیت هایی صورت گرفته و مقرر شد موضوع تقسیم عادلانه آب در مسیر کار دنبال شود چرا متوسط آب در کشور ۴۶ و برای استان لرستان که دارای زمین های زیادی آبی است ۲۳ درصد است.
 
وی با بیان اینکه تلاش برای تحقق شعار سال الزامی است، گفت: شعار سال تنها سخن نیست بلکه حکایت از یک نیاز است که همه ما بدانیم نیاز کشور حمایت از تولید بوده و اگر به تعداد بنرها، ده ها و صدها برابر تبلیغ شود ولی اراده ای نباشد فایده ای ندارد.
 
شاهرخی  با اشاره به نقش سازمان های بازرسی خاطرنشان کرد: برخی از واحدهای تولیدی در زیر بمباران دشمن فعال بوده و بعد از مدتی به مخروبه تبدیل شدند، برخی واحدها در اثر سو مدیریت از بین رفتند و سازمان های بازرسی نباید اجازه دهند واحدهای تولیدی به تعطیلی کشیده شوند. سازمان های نظارتی باید به وظیفه خود عمل کنند و قبل از تعطیلی هشدار دهند و اقدام نمایند/سفیرافلاک

دسته بندی: اخبار / اخبار اجتماعی
تبلیغ

نظر شما

  • نظرات ارسال شده شما، پس از بررسی و تأیید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی‌شود
برای کد جدید روی آن کلیک کنید