امام جمعه متعلق به همه مردم است/هرکسی که وحدت و همدلی مردم و مسئولین را خدشه دار کند به خون شهدا خیانت کرده است/تمام گروه‌ها و جناح ها در کنار مسئولین باید در نماز جمعه حضور فعالی داشته باشند

تاریخ انتشار : 18 آبان 1397, 21:46
به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز، حجت الاسلام والمسلمین احمدعلی حسین زاده آملی در خطبه های نماز جمعه ۱۳۹۷/۰۸/۱۸ این هفته پلدختر با اشاره به ویژگی های امام رضا(ع) اظهار داشت: امام رضا(ع) هشتمین امام شیعیان است که دارای القاب متعددی ازجمله رضا، صابر، فاضل و... می‌باشد و مشهورترین لقب امام هشتم، رضا است که به معنای خوشنودی و راضی به رضای خداوند است و معروف‌ترین لقبش عالم آل محمد است و بمدت ۲۰ سال (۱۷ سال در مدینه و ۳ سال در خراسان) امامت کرد.
خطیب نماز جمعه پلدختر با اشاره به حضور پرشور مردم ولایت مدار و انقلابی پلدختر در مراسمات اربعین،۱۳ آبان‌ماه، رحلت پیامبر و شهادت امامان حسن مجتبی(ع) و رضا (ع) بیان داشت: این حضور شما بی سابقه بود و حضور فعال شما در این مراسمات نشانه ی وحدت و همدلی بود و از تمام مردم ولایت مدار و انقلابی پلدختر تشکر می‌کنیم.

حجت الاسلام و المسلمین حسین زاده آملی با اشاره به اینکه امام جمعه وابسته به شخص خاصی نیست و متعلق به همه مردم است بیان کرد: نماز جمعه و امام جمعه متعلق به همه است و وظیفه همه ماست که وحدت داشته باشیم و خدمت به بهترین مردم را سرلوحه کار خودمان قرار دهیم.خداوند از وحدت نورانیت ایجاد می‌کند و از اختلاف شیطان تنزل می‌کند‌.
وی در ادامه افزود: وحدت، همدلی و دوستی باید بین مردم و مسئولین برقرار باشد و هر کسی که این وحدت و همدلی را خدشه دار کند به امام، ولایت فقیه و خون شهید خیانت کرده است

امام جمعه پلدختر عنوان داشت: امام جمعه می‌خواهد تمام گروه‌ها و جناح ها در کنار مسئولین در نماز جمعه حضور فعالی داشته باشند و باید در کنار همدیگر باشیم و هیچوقت نباید وحدت شکن باشیم.
حجت الاسلام و المسلمین حسین زاده آملی به 24 آبان ماه روز کتاب و کتاب‌خوانی اشاره کرد و گفت: کتاب و وسیله‌ای برای دانش بشری است و به مدد کتاب انسان از تباه شدن مصون می‌ماند و تجارب گذشتگان را به آیندگان انتقال می‌دهد.
امام جمعه پلدختر با گرامیداشت 26 آبان ماه سالروز فتح سوسنگرد خاطر نشان کرد: فتح سوسنگرد نتیجه وحدت قوای مسلح و تبعیت از حضرت امام (ره) بود. این وحدت را مقام معظم رهبری که نماینده وقت امام در شورای عالی دفاع بودند ایجاد کردند.
خطیب نماز جمعه پلدختر به سفر نخست وزیر رژیم صهیونیستی به عمان اشاره و تاکید داشت: سلطان قابوس پادشاه عمان که ادعای برادری با جمهوری اسلامی می‌کرد با سه هدف حل منازعه اسرائیل با فلسطین، برنامه هسته‌ای ایران و عادی سازی رفت و آمدهای خود با رهبران عرب در افکار عمومی، بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی را به این کشور دعوت کرد.
امام جمعه پلدختر در پایان به دیدار جمعی از دانش آموزان و دانشجویان با مقام معظم رهبری به مناسبت 13 آبان اشاره کرد و عنوان کرد: در این دیدار رهبر معظم انقلاب فرمودند: آمریکا 40 سال مغلوب نظام جمهوری اسلامی ایران بوده و قدرت اقتصادی و نظامی آن رو به افول است و ایران در آینده‌ای نه چندان دور به درجه ی بالایی می‌رسد که در تعاملات جهانی برتر است و ما باید قدر نظام، رهبر و مسئولان را بدانیم و با اطاعت از ولی فقیه از دولت حمایت کنیم تا به سرانجام و هدف خود برسد.
محمدرضا فرهادی فرد/ پایگاه خبری پلدخترنیوز


لینک کوتاه مطلب: https://poldokhtarnews.ir/?newsid=246

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود