مدیرکل ورزش و جوانان لرستان مطرح کرد؛ ورزشگاه سیل‌زده «شهید سرمالیان» پلدختر چشم انتظار اعتبار!

تاریخ انتشار : 23 اسفند 1399, 13:33
به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز حشمت الله امان الهی در نشست مجازی با خبرنگاران با اشاره به طرح‌های ورزشی که در جریان سیلاب آسیب دیدند و روند بازسازی آنها اظهار داشت: بعد از سیلاب ۹۸ و بنا بر اعلام کارشناسان فنی وزارت ورزش و جوانان، مبلغی به میزان ۱۲ میلیارد تومان برای بازسازی ورزشگاه «سرمالیان» پلدختر پیش بینی شد.

وی افزود: البته این مبلغ با توجه به تورم، بسیار بیشتر از مبلغ آن زمان است.

مدیرکل ورزش و جوانان لرستان با بیان اینکه در دی ماه ۹۸، مبلغ پنج میلیارد و ۷۵۰ میلیون تومان از اعتبارات ماده ۱۰ سیلاب به ورزش جوانان اختصاص پیدا کرد عنوان کرد: این عدد هم از محل اسناد خزانه با سر رسیده سه ساله ابلاغ شده است.

امان الهی گفت: تا کنون اقداماتی مانند بازسازی استخر شنای «امید»، بازسازی پنج سالن ورزشی مجموعه، تعویض سه هزار متر کف پوش، روشنایی، سیستم گرمایش و سرمایش سالن‌ها، زیرسازی زمین فوتبال و کاشت زمین چمن، بتن ریزی پیست تارتان، فنس کسی اطراف زمین، احداث دیوار حضار و سر درب ورودی مجموعه، در دستور کار قرار گرفتن ساخت رختکن و سرویس‌های بهداشتی، در دستور کار قرار گرفتن احداث ساختمان اداری و… صورت گرفته است.

وی با اشاره به بدهی دو میلیارد تومانی ورزش و جوانان به پیمانکاران بابت انجام این اقدامات تصریح کرد: متأسفانه در ۹۹، هیچ گونه اعتباری از محل ماده ۱۰ سیلاب، به ورزش و جوانان اختصاص پیدا نکرده است.

مدیرکل ورزش و جوانان لرستان با تاکید بر اینکه از طریق مدیریت ارشد استان و همچنین وزیر ورزش و جوانان، مکاتبات و پیگیری‌هایی را برای اختصاص اعتبار تکمیل و بازسازی این مجموعه ورزشی صورت گرفت یادآور شد: در حال حاضر برای تکمیل مجموعه «سرمالیان» بین ۱۰ تا ۱۵ میلیارد تومان اعتبار نیاز است.

امان الهی با بیان اینکه این اعتبار برای تکمیل محوطه سازی، احداث ساختمان اداری، تأمین روشنایی، احداث خوابگاه ورزشکاران، احداث پیست تارتان، پیست دو و میدانی و… نیاز است خاطرنشان کرد: امیدواریم تأمین اعتبار شود و تکمیل شوند/مهرلینک کوتاه مطلب: https://poldokhtarnews.ir/?newsid=2423

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود