معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان تاکید کرد: مردم استان پنجشنبه آخر سال از حضور در آرامستان‌ها، پرهیز کنند.

تاریخ انتشار : 20 اسفند 1399, 19:57
محمود ثمینی روز چهارشنبه در جلسه شورای اطلاع رسانی استان با اشاره به موضوع پنجشنبه آخر سال و برنامه زیارت اهل قبور اظهار داشت: با توجه به شرایط شکننده کرونایی، هم مرزی با استان خوزستان، سرعت انتشار بالای ویروس جهش یافته و لزوم مراعات و خودداری از حضور در اجتماعات، از مردم استان درخواست می شود پنجشنبه آخر سال در آرامستان‌ها تجمع نکنند.

وی با تاکید بر اهمیت سلامت عمومی افزود: همچنین شهروندان باید مراقب نوجوانان خود باشند و با پیگیری برنامه های فرهنگی صدا و سیما از حضور فرزندان در برنامه های خطرناک چهارشنبه سوری جلوگیری کنند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان همچنین با اشاره به آغاز فعالیت ستاد انتخابات در استان عنوان کرد: فرآیند انتخابات طبق برنامه زمانی تعیین شده در حال انجام است.

ثمینی تصریح کرد: متقاضیان کاندیداتوری برای تسهیل در روان‌سازی امور با توجه به شرایط کرونایی و ضرورت نداشتن مراجعه حضوری به فرمانداری ها می‌توانند ثبت نام را به صورت غیر حضوری انجام دهند.  

وی گفت: نصب نرم افزار وزارت کشور بر روی گوشی اندروید یا رایانه شخصی با مراجعه به آدرس http://entekhabat.moi.ir، مراجعه به کافی نت برای نام نویسی غیرحضوری است و در نهایت چنانچه داوطلب از روش های مذکور موفق به ثبت نام نشود با مراجعه به فرمانداری ها نسبت به ثبت نام اقدام می کند.

گفتنی است ثبت نام از داوطلبان شورای اسلامی شهر از امروز چهارشنبه ۲۰ اسفند آغاز و به مدت ۷ روز تا ۲۶ اسفند ادامه می‌یابد و ثبت‌نام داوطلبان شورای اسلامی روستا به مدت یک هفته از ۱۶ تا ۲۳ فروردین ۱۴۰۰ انجام خواهد شد و برگه عدم سو پیشینه برای داوطلبان شورای شهر و روستا الزامی است.

شایان ذکر است سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ همزمان با سراسر کشور در لرستان برگزار می شود/ ایرنالینک کوتاه مطلب: https://poldokhtarnews.ir/?newsid=2419

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود