امروز: چهارشنبه، 12 مهر 1402
پلدخترنیوز » اخبار » اخبار اجتماعی » نماینده خانه مطبوعات و رسانه های لرستان در پلدختر مطرح کرد: مدیران دستگاه ها و ادارات پلدختر نشست خبری با خبرنگاران را دردستور کار قرار دهند.

نماینده خانه مطبوعات و رسانه های لرستان در پلدختر مطرح کرد:

نماینده خانه مطبوعات و رسانه های لرستان در پلدختر مطرح کرد: مدیران دستگاه ها و ادارات پلدختر نشست خبری با خبرنگاران را دردستور کار قرار دهند.

کد خبر: 2373
 • 5
به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز؛ رضا جودکی نژاد روز سه شنبه در جلسه مدیریت بحران شهرستان با بیان اینکه مردم حق دارند از عملکرد مدیران دستگاه ها و ادارات مطلع شوند، اظهار داشت: متاسفانه هنوز فرهنگ نشست خبری در بین مدیران شهرستان پلدختر آن طور که باید نهادینه نشده و آسیب شناسی فضای مجازی در سطح شهرستان نشان می دهد که برگزاری نشست خبری توسط مدیران و روسای ادارات می تواند به فضای سالم رسانه ایی شهرستان کمک کند.

وی افزود: رسانه ها به عنوان انعکاس دهنده افکار عمومی برحسب وظیفه ذاتی خود حق پرسش از مدیران را دارند و لازم است مدیریت شهرستان بابرگزاری نشست های خبری به پرسش های خبرنگاران ورفع ابهامات پاسخ دهند.

نماینده خانه مطبوعات و رسانه های لرستان در پلدختر عنوان کرد: اگر چه موضوع کرونا و لزوم رعایت پروتکل های بهداشتی برگزاری نشست های خبری را به تعویق می اندازد ولی تعداد محدود خبرنگاران پلدختر به اندازه ای است که می توان باحفظ پروتکل ها نشست ها را برگزار کرد.

وی با بیان اینکه فرهنگ نشست خبری برحسب دعوت مدیران از رسانه ها صورت می گیرد نه درخواست و مکاتبه رسانه ها با روسای ادارات، یادآور شد: اینکه یک نفر از کسی دیگر به عنوان میزبان درخواست مهمانی در مراسمی داشته باشد در فرهنگ عام پذیرفته نیست و شاید مزاحم تلقی شود در حالیکه خبرنگار یک شخصیت ویژه است و بعنوان صدای رسای مردم مزاحم نیست لذا این وظیفه مدیران است تا به مناسبت های مختلف وبه کارگیری سیاستگذاری رسانه ای درست از اصحاب رسانه برای برگزاری نشست خبری دعوت کرده و عملکرد و برنامه های خود را تشریح کنند.

نماینده خانه مطبوعات و رسانه های لرستان در پلدختر با بیان اینکه اگر مدیری عملکرد مطلوبی داشته باشد از رسانه ها به عنوان زبان گویای مردم نمی ترسد، تصریح کرد: ایراد یک مدیر به لحن پرسشگر و انتقادی خبرنگاران توهین به فهم وشعور رسانه ایی مردم است و قابل قبول نیست.

رضاجودکی نژاد با اشاره به حجم سنگین مشکلات و چالش‌های مردم پلدختر با توجه به بحران سیل ۹۸ و آسیب های کرونا تاکید کرد: مردم پلدختر مانند دیگر نقاط کشور و استان صاحب فرهنگ و مدنیت هستند و بیان مطالباتشان  ایجاب می کند مدیریت شهرستانی که با بحران های ویرانگری چون سیل روبرو بوده با تنظیم کردن سیاست های رسانه ایی خودبا خانه مطبوعات شهرستان و  برگزاری نشست های خبری عموم مردم  را درجریان عملکرد وخدمات خود قرار دهند.

دسته بندی: اخبار / اخبار اجتماعی
تبلیغ

نظرات

 1. User Avatar
  • حسین کرمی
  • در تاریخ : 29 بهمن 1399 00:57
  به نظر من بعضی مدیران از خدا نمی‌ترسن ولی از فضای مجازی می ترسند
  1. User Avatar
   • khodaei
   • در تاریخ : 23 فروردین 1401 09:32
   بر حسب وظیفه ما همچنان مطالبه گر خواهیم بود و
   به امید روزی که قلم و قلم فرسایان مطالبه گر در جایگاه اصلی خود قرار گرفته و ارزشمندی آنها برای پیشرفت و توسعه منطقه مورد پذیرش قرار بگیرد.

نظر شما

 • نظرات ارسال شده شما، پس از بررسی و تأیید در وب سایت منتشر خواهد شد.
 • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی‌شود
برای کد جدید روی آن کلیک کنید