امروز: جمعه، 31 شهریور 1402
پلدخترنیوز » اخبار » اخبار اجتماعی » سرپرست مخابرات منطقه لرستان خبر داد: ایجاد 3 مسیر فیبر نوری در پلدختر

سرپرست مخابرات منطقه لرستان خبر داد:

سرپرست مخابرات منطقه لرستان خبر داد: ایجاد 3 مسیر فیبر نوری در پلدختر

کد خبر: 2372
  • 5
نبی الله شمسی‌فر عصر امروز سه شنبه بیست و هشتم بهمن ماه در دیدار فرماندار پلدختر، اظهار داشت: سهم خاص و ویژه‌ای از فیبر نوری از سوی وزیر ارتباطات برای پنج  استان کشور مصوب شده که با پیگیری‌های اداره کل مخابرات لرستان ۵۰۰ کیلومتر سهم این استان می‌باشد و از این میزان احداث سه مسیر جدید برای شهرستان پل‌دختر مصوب شد.

وی افزود: مسیر ویسیان به سمت معمولان- پل‌دختر در کنار جاده جدید پل‌دختر- خرم آباد ،مسیر زانوگه به بابا زید - پل‌دختر تا مجدد احداث و احیا شود و مسیرسوم و از سمت آزاد راه از منطقه چمشک به سمت عوارضی ۲ می‌باشد.

سرپرست مخابرات منطقه لرستان عنوان کرد: احداث ۱۶۰ کیلومتر از ۵۰۰ کیلومتر فیبر نوری و مصوب شده سهم لرستان در پل‌دختر با توجه به شرایط ویژه و خاص این شهرستان اجرا می‌شود که با توجه به صعب العبور بودن منطقه پیمان‌کاری آن به قرارگاه خاتم الانبیا سپرده شده است.

شمسی‌فر گفت: در صورت اعلام وزارت‌خانه ظرف هفته‌های آینده عملیات اجرایی این سه مسیر نوری جدید در پل‌دختر از سوی قرارگاه خاتم آغاز می‌شود.

وی تصریح کرد: با توجه به نگاه ویژه‌ای که به شهرستان پل‌دختر وجود دارد تلاش می‌شود زیرساخت‌های مخابراتی به گونه‌ای با کار کارشناسی، مهندسی و عمرانی بازسازی و احداث شود تا چنانچه برای حتی با چندین برابر حجم سیل سال گذشته اتفاقی رخ دهد، اختلال مخابراتی در شهرستان ایجاد نشود.

سرپرست مخابرات منطقه لرستان یادآور شد: اشکال کار حوزه ارتباطات در پل‌دختر با مراکز استان مسیر فیبر نوری این شهرستان از بابا زید به کوهدشت است که برای رفع این مشکل مسیر دهلیج به وزارت‌خانه پیشنهاد شد که در چهار فاز مورد تایید قرار گرفت.

شمسی‌فر خاطرنشان کرد: 2 فازاین پروژه تکمیل شده و فاز سوم آن ازسوی پیمان‌کار در حال اجرا است اما از نظر عبور خطوط انتقال مشکلاتی در مسیر شرکت نفت ایجاد شده که در حال رایزنی و حل مسئله برای احداث ۲۶ کیلومتر باقی مانده از این فاز هستیم/فارس

دسته بندی: اخبار / اخبار اجتماعی
تبلیغ

نظر شما

  • نظرات ارسال شده شما، پس از بررسی و تأیید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی‌شود
برای کد جدید روی آن کلیک کنید