رئیس سابق کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس درگذشت

تاریخ انتشار : 25 بهمن 1399, 15:09
به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز؛ الهیار ملکشاهی نماینده سابق مردم شهرستان‌های کوهدشت و رومشکان و رئیس سابق کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس براثر ابتلا به عارضه کلیوی در تهران درگذشت.

الهیار ملکشاهی که سابقه ریاست کل دادگستری کرمانشاه را داشت در نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در شهرستان‌های کوهدشت و رومشکان شرکت کرد و توانست در این دوره با کسب 47 هزار و 88 رأی از مجموع 113 هزار و 831 رأی به‌عنوان نماینده منتخب مرم این شهرستان‌ها وارد مجلس شود.

این نماینده که در دوره دهم مجلس شورای اسلامی نیز در حوزه‌های کوهدشت و رومشکان به مجلس راه یافت رئیس پیشین کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس را برعهده داشت.

رئیس مجمع نمایندگان لرستان، نائب‌رئیس هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان مجلس، معاون قضائی دیوان عدالت اداری ایران، رئیس کمیسیون تحقیق مجلس و رئیس کل دادگستری لرستان از دیگر سوابق الهیار ملکشاهی بوده‌است.

محمدرضا مبلغی نماینده مردم کوهدشت و رومشکان در پیام تسلیتی اظهار داشت: الهیار ملکشاهی نماینده سابق مردم کوهدشت و رومشکان در زمان نمایندگی خود زحمات زیادی برای این شهرستان‌ها متحمل شد که قابل‌تقدیر است.

وی افزود: اینجانب درگذشت الهیار ملکشاهی را به خانواده آن مرحوم، مردم شهرستان‌های کوهدشت و رومشکان تسلیت عرض کرده و برای آن مرحوم علو درجات و رحمت و مغفرت الهی را طلب می‌کنم/تسنیم
لینک کوتاه مطلب: https://poldokhtarnews.ir/?newsid=2364

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود