امروز: چهارشنبه، 12 مهر 1402
پلدخترنیوز » اخبار » اخبار اقتصادی » نماینده مردم خرم‌آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی خبر داد: افزایش قابل توجه بودجه استان لرستان در سال آینده

نماینده مردم خرم‌آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی خبر داد:

نماینده مردم خرم‌آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی خبر داد: افزایش قابل توجه بودجه استان لرستان در سال آینده

کد خبر: 2363
  • 0
مرتضی محمودوند در تشریح این خبر اظهار داشت: درچند ماه گذشته در راستای تخصیص آب استان اقدامات و پیگیری های مهمی انجام شده و در کمیسیون امنیت آب این مهم  مورد بررسی و پیگیری قرار گرفته است.

به گفته وی تاکنون در این راستا سه جلسه تشکیل شده و موضوع بروز سیل در ۲ رودخانه کشکان و سیمره و رودخانه سزار با دانشگاهیان بحث و گفت و گو شده است.

وی افزود: این نشست ها بصورت جلسه رسمی برگزار شد چرا که در آینده بیشترین بحران های جهانی بحث آب است و تلاش می شود برون رفت این بحران ها در قالب این کمیته مطرح شود.

نماینده مردم خرم‌آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر ضرورت برگزاری انتخابات سالم عنوان کرد: در این راستا تلاش می شود که در استان لرستان انتخابات سالم، پرشور، باصداقت با آرامش و عادلانه برگزار شود و حقوق همه شرکت کنندگان حفاظت می شود.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در لرستان آسیب های جدی به حوزه دموکراسی وارد شده است و باید تلاش کنیم در انتخابات آینده موضوع حل شود.

محمودوند با اشاره به ضرورت شفافیت آرا و صحن علنی طرح ارایه شده در مجلس گفت: این طرح مورد دفاع قرار گرفته است و اسناد موجود در این راستا به مردم ارایه خواهد شد.

نماینده مردم خرم‌آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه طرح معیشتی تصویب شد و منابع به صورت منطقی اعلام شد بیان کرد: طرح معیشتی سفره خالی مردم است و بودجه باید اجرا شود و به مردم نیازمند برسد چراکه برخی از مردم در تنگای شدید قرار دارند.

وی با بیان اینکه حقایق باید بیان شود یادآور شد: برخی از مردم استان دچار مشکلات اقتصادی هستند و این شرایط زیبنده مردم ولایی، سرافراز و نجیب زاده لرستان نیست.

محمودوند ادامه داد: بیش از ۴۰ سال است که لرستان در جلسات مشورتی مجلس و موضوع بودجه ضربه می خورد و در کمیسیون تلفیق دفاعی از لرستان نشده و حق لرستان داده نشده است.

نماینده مردم خرم‌آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: دشمنان از هرحربه ای برای ممانعت از ورود دارو به ایران استفاده می کنند اما مدعی آزادی ورود دارو به کشور هستند و طرح راهبردی پاسخگوی زیاده خواهی های استکبار و دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

به گفته وی طرح راهبردی در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی مطرح شد چراکه معیشت مردم و تحریم های ظالمانه اقتصادی باید تقابلی داشته باشند و این طرح مقابل دشمنان ملت ایران با ۹ بند به تصویب رسید.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ۹ بند طرح راهبردی امروز سیاست کلان جمهوری اسلامی را به بدخواهان ملت ایران دیکته می کند خاطرنشان کرد: این طرح در مقابل تحریم های کمرشکن در حوزه های تخصصی بسیار جامع و کامل است و با بالاترین رای به تصویب رسید و مورد تایید شورای نگهبان قرار گرفت/ایرنا

دسته بندی: اخبار / اخبار اقتصادی
تبلیغ

نظر شما

  • نظرات ارسال شده شما، پس از بررسی و تأیید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی‌شود
برای کد جدید روی آن کلیک کنید