امروز: شنبه، 29 اردیبهشت 1403
پلدخترنیوز » اخبار » اخبار اجتماعی » توصیه‌های پلیس راهور به هموطنان برای راهپیمایی خودرویی و موتوری ۲۲ بهمن

توصیه‌های پلیس راهور به هموطنان برای راهپیمایی خودرویی ۲۲ بهمن

توصیه‌های پلیس راهور به هموطنان برای راهپیمایی خودرویی و موتوری ۲۲ بهمن

کد خبر: 2357
  • 4
سرهنگ عین الله جهانی در تشریح این خبر اظهار داشت: مسیرها از طریق صدا وسیما و خبرگزاری ها اعلام شده، بنابراین خودروها، موتورسیکلت و دوچرخه ها صرفا از این مسیرها حرکت کنند.

وی افزود: هنگام ورود به مسیرهای تعیین شده ضروری است رانندگان وسائل نقلیه با رعایت نظم و انضباط ترافیکی و با آرامش کامل و همچنین رعایت حق تقدم و سایر قوانین راهنمایی و رانندگی در مسیرها حرکت کنند.

جهانی عنوان کرد: همه مسیرهای تعییین شده تحت مدیریت ترافیکی پلیس راهور قرار دارد و تیم های گشتی و پیاده در فاصله یکصد متری در طول این مسیرها استقرار دارند.

معاون اجتماعی ناجا گفت: رانندگان وسائل نقلیه چنانچه در حال حرکت در مسیرهای راهپیمایی دچار تصادف شدند که البته باید با آرامش و سرعت پایین حرکت کنند، از وسیله نقلیه ای که دچار تصادف شده عکس گرفته و خودرو را به سمت راست راه پارک کرده تا همکاران و کارشناسان راهور برسند.

جهانی تصریح کرد رانندگان ضمن توجه به جلو حتما فاصله طولی با خودروی جلویی را رعایت کرده تا تصادفی صورت نگیرد.

معاون اجتماعی پلیس راهور ناجا در توصیه به موتورسیکلت ها و دوچرخه سواران تصریح کرد: رانندگان این وسایل نقلیه باید با انضباط و به صورت ستونی و دقت بیشتر رانندکی کرده و استفاده ازکلاه ایمنی را مد نظر قرار دهند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: همچنین رانندگان هنگام ورود و خروج به مسیرهای راهپیمایی حق تقدم را رعایت کرده و قوانین راهنمایی و رانندگی مسیرها را مورد توجه قرار دهند تا روز له یادماندنی را رقم زده و با انضباط بیشتری تجربه خوبی از این راهپیمایی در کارنامه خود ثبت کنیم.

دسته بندی: اخبار / اخبار اجتماعی
تبلیغ

نظر شما

  • نظرات ارسال شده شما، پس از بررسی و تأیید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی‌شود
برای کد جدید روی آن کلیک کنید