رئیس اداره ورزش و جوانان پلدختر خبر داد: چمن مجموعه ورزشی شهید سرمالیان پلدختر تا پایان سالجاری به بهره برداری می‌رسد

تاریخ انتشار : 8 بهمن 1399, 17:40
به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز، امید کاییدی ظهر امروز چهارشنبه هشتم بهمن ماه 99 در جلسه شورای ورزش شهرستان با اشاره به اینکه چمن ورزشگاه شهید سرمالیان پلدختر تا پایان سالجاری به بهره‌برداری میرسد اظهار داشت: تا زمانی که کل مجموعه های ورزشی به صورت قطعی آماده بهره برداری نباشند به هیچ عنوان برای افتتاح آنها عجله ای نداریم.

وی با اشاره اینکه خیلی از پروژه های ورزشی به دلیل نواقص جزئی ناتمام مانده است افزود: کار لایه روبی و گازکشی استخر شنای پلدختر با اعتبار 2 میلیارد تومان انجام شده و در حال حاضر تنها مشکل فاضلاب داشته که از طریق ادارات مربوطه به دنبال حل این مشکل هستیم.

رئیس اداره ورزش و جوانان پلدختر عنوان کرد: با کمک های مردمی و نیروهای جهادی و مسئولان پس از سیل خوشبختانه حدود 90 درصد مجموعه ورزشی آماده بهره برداری است.

کاییدی گفت: در ایام کرونا به 10 باشگاه ورزشی تسهیلات کرونایی داده شده و در مرحله ی بعد 40 نفر ثبت نامی داشته ایم که تا پایان بهمن ماه نیز ادامه داشته و پیش بینی می شود تعداد نفرات بیشتری نام نویسی انجام دهند.

رئیس اداره ورزش و جوانان پلدختر با اشاره به اینکه بازگشایی بخشی از سالن ها و باشگاههای ورزشی به صورت غیررسمی تصریح کرد: با رعایت پروتکل های بهداشتی، حضور جوانان و نوجوانان نسبت به بعد از سیل 98 رونق یافته است.

وی با اشاره به اینکه بالغ بر 5 میلیارد برای محوطه سازی، دیوار سازی و بازسازی کل سالن های ورزشی صورت گرفته خاطرنشان کرد: با وجود خسارات اولیه 12 میلیارد تومان و تورم زیاد و اینکه بخشی از این 5 میلیارد به صورت اوراق بوده توانستیم بخشی از مجموعه های ورزشی را راه اندازی کنیم.

کاییدی با اشاره به اینکه پیش بینی می شود در هفته ی اول اسفند با حضور وزیر ورزش چمن ورزشگاه شهید سرمالیان پلدختر افتتاح شود، گفت: هئیت کوهنوردی شهرستان از جمله هیئت های فعالی بود که در سیل فروردین ماه 98 و شیوع ویروس کرونا خدمات زیادی به مردم ارائه دادند.

رئیس اداره ورزش و جوانان پلدختر در پایان به برنامه های مختلف در دهه ی فجر امسال اشاره و یادآور شد: در برنامه های دهه ی فجر امسال، مسابقات مختلفی چون کوهنوردی، پیاده‌روی، تکواندو، وشو و... برگزار خواهد شد.لینک کوتاه مطلب: https://poldokhtarnews.ir/?newsid=2330

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود