مدیر ستاد اقامه نماز استان لرستان مطرح کرد: شناسایی نقاط ضعف و قوت نماز جماعت در پلدختر

تاریخ انتشار : 7 بهمن 1399, 17:11
به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز، حجت الاسلام محمدجواد چراغی صبح امروز سه شنبه هفتم دی ماه سالجاری در جلسه ستاد اقامه نماز شهرستان به ضرورت توجه مسئولان به جایگاه نماز اشاره و اظهار داشت: امروز توجه به جایگاه نماز و عمل به ترویج فرهنگ اسلامی آن بر اساس مطالبات و دغدغه‌ های مقام معظم رهبری در پیام ۲۸ گانه مشخص و به ویژه در اجلاس سالانه باید بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد.

وی با اشاره به شناسایی نقاط ضعف و قوت نماز جماعت در ادارات پلدختر افزود: برخی شهرستان‌ های استان از نظر اقامه نماز و اهمیت جایگاه آن، بسته به فعالیت‌های انجام شده دارای نقاط قوت و ضعف هستند که باید در راستای اصلاح و رفع نقاط ضعف و تقویت نقاط قوت تلاش شود.

مدیر ستاد اقامه نماز لرستان به اقامه نماز اول وقت جماعت در ادارات تاکید و عنوان کرد: مصوبات و دستورالعمل‌ های اقامه نماز در ادارات از سوی هیئت دولت مشخص و ابلاغ شده و مدیران باید بعنوان الگو به آنها عمل کنند.

حجت الاسلام چراغی گفت: مدیران و مجموعه‌ های فعال در خصوص اقامه نماز زحماتی متحمل می‌شوند که شایسته تقدیر هستند و باید در راستای اجرای فرهنگ نماز دیده شوند تا در انجام فعالیت‌های بعدی، انگیزه لازم را داشته باشند.

وی در پایان از مسئول ستاد اقامه نماز پلدختر خواست دستگاه‌های برتر در سطح ادارات این شهرستان را در رابطه با اهمیت جایگاه نماز و اقامه نماز جماعت را به ستاد استان معرفی کند.لینک کوتاه مطلب: https://poldokhtarnews.ir/?newsid=2327

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود