رئیس شورای اسلامی شهر پلدختر مطرح کرد: ضرورت ایجاد و مرمت جایگاه‌های نماز در محور اصلی پلدختر _ خرم آباد

تاریخ انتشار : 7 بهمن 1399, 12:28
به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز، غلامرضا نصیری صبح امروز سه شنبه هفتم دی ماه سالجاری در جلسه ستاد اقامه نماز شهرستان با اشاره به خسارت های سیل فروردین ماه ۹۸ به جایگاه‌های نماز بین جاده ای اظهار داشت: ایجاد و مرمت نمازخانه و پارکینگ های اقامه نماز در محور اصلی پلدختر خرم آباد، جهت اشاعه ی فرهنگ نماز بسیار لازم و ضروری است.

وی افزود: امیدواریم اداره ی راهداری بعنوان متولی برای مرمت جایگاه‌های نماز به ویژه در مسیر خرم آباد پلدختر اقدامات لازم را انجام دهد‌.

رئیس شورای اسلامی شهر پلدختر در ادامه با اشاره به اینکه روستای ملاوی نیز با وجود ساختمان مناسب مسجد و نمازخانه متاسفانه به حالت متروکه درامده عنوان کرد: بعد از وقوع سیل ۹۸ و تخریب روستا عملا مسجد به دلیل نداشتن متولی متروک شده که انتظار می رود در خصوص انتخاب متولی برای آن اقدام شود.

وی به وجود نمازخانه های سطح شهر اشاره و بیان کرد: دو نمازخانه فعال در سطح شهر پلدختر وجود داشته که در ورودی شمالی شهر طبقه بالا به مرمت نیاز دارد.

نصیری همچنین در خصوص نمازخانه پارک ولایت و ورودی جنوبی شهر گفت: نمازخانه ها  فعال بوده و شهرداری با توجه به مشاوره ستاد اقامه‌ی نماز در صورت نیاز اقدام به بازسازی و مرمت خواهد کرد.لینک کوتاه مطلب: https://poldokhtarnews.ir/?newsid=2326

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود