امام جمعه پلدختر مطرح کرد: لزوم رفع مشکل تعارض ساختمان کلانتری با خیابان ساحلی پلدختر

تاریخ انتشار : 5 بهمن 1399, 12:29
به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز، حجت الاسلام سید محسن موسوی صبح امروز یکشنبه پنجم بهمن ماه ۹۹ در آیین تودیع و معارفه فرمانده انتظامی پلدختر با اشاره به تعارض ساختمان کلانتری و حریم خیابان ساحلی پس از سیل فروردین ۹۸ اظهار داشت: انتظار می رود جهت تسریع سازی در ادامه ساخت خیابان ساحلی و جاده سلامت بین دستگاه‌های مربوطه توافق اساسی و عملی انجام شود.

وی با اشاره به اهمیت دوربین های انتظامی در بحث امنیت سطح شهر افزود: انتظار می رود دوربین های سطح شهر با توجه به ضرورت و نیاز شهرستان تجهیز و تعمیر شوند.

امام جمعه پلدختر با اشاره به آموزه های دینی و قرآنی ائمه، معصومین و رهبری در خصوص مهم بودن مولفه ی نظم عنوان کرد: نیروی انتظامی، یک نیروی قدرتمند، پرصلابت و مایه آرامش نظم جامعه اسلامی می باشد. 

حجت الاسلام موسوی با اشاره به سخنان رهبری فرزانه انقلاب در خصوص نیروی انتظامی گفت: ما امروز خواهان پلیس همتراز با انقلاب اسلامی هستیم و مولفه هایی مورد نیاز یک پلیس قدرت اتکا به خدای متعال و روح تقوا می باشد.

وی با اشاره به اهمیت ارتباط نزدیک پلیس با مردم تصریح کرد: پلیس جدای از مردم نبوده و همراه و همگام با مردم بوده و نیروی انتظامی نماینده ی حاکمیت اسلامی و مظهر اقتدار و مهربانی است.

موسوی در پایان گفت: انتظار می رود فرمانده انتظامی جدید در میان مردم حضور چشم گیر داشته و امید است که وی منشاء خیر و برکت برای شهرستان باشد.لینک کوتاه مطلب: https://poldokhtarnews.ir/?newsid=2320

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود