امروز: جمعه، 31 شهریور 1402
پلدخترنیوز » اخبار » اخبار اجتماعی » رئیس شورای اسلامی شهر پلدختر خبر داد: ساماندهی خیابانهای ساحلی شرقی و غربی توسط شهرداری پلدختر

رئیس شورای اسلامی شهر پلدختر خبر داد:

رئیس شورای اسلامی شهر پلدختر خبر داد: ساماندهی خیابانهای ساحلی شرقی و غربی توسط شهرداری پلدختر

کد خبر: 2237
  • 5

به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز غلامرضا نصیری با اشاره به در دستور کار قرار گرفتن ساماندهی خیابان های ساحلی شرقی و غربی شهر پلدختر توسط شهرداری اظهار داشت: این کار مستلزم همکاری ادارات راه و شهرسازی و بنیاد مسکن در رابطه با رفع مشکل معارضین باقی مانده می باشد.

وی با اشاره به مشکل شبکه آب و فاضلاب خیابان های ساحلی شرقی و غربی افزود: جهت رفع و بهسازی این نواحی نیازمند اقدام اداره آبفا در میابان های مذکور هستیم. 

غلامرضا نصیری رئیس شورای شهر پلدختر با اشاره به ادامه ی اقدامات پساسیل فروردین 98 عنوان کرد: در نظر داریم بعد از بازسازی منطقه سازمانی ها که مراحل پایانی خود را طی می نماید، ساماندهی شبکه معابر کوی بسیجیان و کوی هواشناسی را انجام دهیم.

وی در ادامه با اشاره به مشکل دفع و مهار آب های سطحی کوی بسیجیان و سایت چهار هکتاری بیان کرد: برای این کار نیازمند تخصیص اعتبار هستیم که انتظار می رود در این خصوص همکاری های لازم صورت بگیرد.

رئیس شورای اسلامی شهر پلدختر در پایان با اشاره به احداث 3 پارک در سطح شهر پس از سیل 98 گفت: جهت توسعه و افزایش فضای سبز شهری نیازمند تامین اعتبار و همکاری هستیم.

دسته بندی: اخبار / اخبار اجتماعی
تبلیغ

نظر شما

  • نظرات ارسال شده شما، پس از بررسی و تأیید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی‌شود
برای کد جدید روی آن کلیک کنید