امروز: سه شنبه، 25 مرداد 1401
پلدخترنیوز » اخبار » اخبار اجتماعی » مدیرکل مدیریت بحران استان لرستان خبر داد: عملیات اجرایی ادامه دیواره ساحلی معمولان آغاز شد

مدیرکل مدیریت بحران استان لرستان خبر داد:

مدیرکل مدیریت بحران استان لرستان خبر داد: عملیات اجرایی ادامه دیواره ساحلی معمولان آغاز شد

کد خبر: 2202
  • 10
به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز، مهدی پازوکی در حاشیه بازدید از دیواره ساحلی شهر معمولان اظهار داشت: دیواره ساحلی شهر معمولان به طول  یکهزار و ۸۰۰ متر فعالیت اجرایی آن پس از سیل فروردین ماه سال ۱۳۹۸ به عنوان دیواره حفاظتی در برابر سیلاب های احتمالی آغاز شد.

وی افزود:حدود یکهزار متر از پروژه دیواره ساحلی شهر معمولان یعنی ۵۰ درصد از این طرح تاکنون احداث شده و مابقی به دلیل نبود اعتبار دچار وقفه و تعطیلی شد.

مدیرکل مدیریت بحران استان لرستان، با بیان این که تاکنون اعتباری برای ادامه احداث دیواره ساحلی شهر معمولان تخصیص داده نشده است، گفت: این پروژه اعتبار ندارد اما همچنان پیگیر تخصیص اعتبار برای ادامه این دیواره و تکمیل آن هستیم و نمی توان زمان مشخصی برای بهره برداری از این پروژه اعلام کرد.

وی افزود: پس از بازدید از پروژه دیواره ساحلی شهر معمولان و بررسی های انجام شده در راستای رفع دغدغه ساکنان و جلوگیری از نفوذ سیلاب به منازل آنها پیرامون آغاز فعالیت اجرایی این پروژه با پیمانکار رایزنی شد.

پازوکی یادآورشد: پیمانکار فعالیت اجرایی پروژه دیواره ساحلی شهر معمولان را پس از رایزنی علی الحساب تا ابلاغ اعتبار آغازکرده و در روند آن تسریع به عمل آمد.

وی افزود:همچنین با حضور کارشناسان فنی استانداری پس از بازدید از پل دمرودمعمولان(دول گپ)، اشکالات فنی آن جهت برطرف شدن،به راهداری اعلام شد.

مدیرکل مدیریت بحران استان لرستان، با بیان اینکه مدیریت بحران دستگاه اجرایی نیست بلکه هماهنگ‌کننده محسوب می‌شود، گفت : فرماندار در سطح شهرستان و بخشدار در سطح بخش موظف به گزارش مشکلات و کاستی ها به صورت کتبی به مدیریت بحران استان هستند تا این مدیریت بتواند پیگیری، رسیدگی و رفع آن را در هماهنگی با دستگاه ها آغاز کند.

در این بازدید امام جمعه، بخشدار، شهردار معمولان و کارشناسان فنی استانداری لرستان حضور داشتند/ایرنا

دسته بندی: اخبار / اخبار اجتماعی
تبلیغ

نظر شما

  • نظرات ارسال شده شما، پس از بررسی و تأیید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی‌شود
برای کد جدید روی آن کلیک کنید