امروز: دوشنبه، 29 اسفند 1401
پلدخترنیوز » اخبار » اخبار اجتماعی » از طرف نماینده خانه مطبوعات استان در پلدختر انجام گرفت؛ تجلیل از پیشکسوت رسانه ایی و رزمنده دوران دفاع مقدس شهرستان

از طرف نماینده خانه مطبوعات استان در پلدختر انجام گرفت؛

از طرف نماینده خانه مطبوعات استان در پلدختر انجام گرفت؛ تجلیل از پیشکسوت رسانه ایی و رزمنده دوران دفاع مقدس شهرستان

کد خبر: 2195
  • 5
به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز؛ در راستای تجلیل از پیشکسوتان رسانه ایی لرستان، خانه مطبوعات پلدختر از "حاج نورالدین احمدی"  پیشکسوت عرصه رسانه، چهره فرهنگی و از رزمندگان هشت سال دفاع مقدس تجلیل کرد.
 
در این آیین که شامگاه سه شنبه ۱۱ آذرماه۹۹ با حضور رضا جودکی نژاد نماینده خانه مطبوعات استان در پلدختر و به همراه محسن جافری خبرنگار صدا وسیما و همچنین مصطفی براتی خبرنگار و از فعالان مجازی، در منزل این فعال قدیمی حوزه مطبوعات و پیشکسوت جنگ تحمیلی انجام گرفت از سالها فعالیت های رسانه ایی "حاج نورالدین احمدی" به عنوان یکی از پیشکسوتان رسانه ایی شهرستان تقدیر شد.

رابط اداری و نماینده خانه مطبوعات لرستان در پلدختر در این خصوص با تاکید بر لزوم حرمت به پیشکسوتان عرصه های مختلف اظهار داشت: تجلیل از پیشکسوتان حوزه رسانه باعث نهادینه شدن وارتقا فرهنگ رسانه ایی در بین شهروندان می شودومردم را نیز با بیان مطالبات وسیاست های درست رسانه ایی آشنا می کند.

رضا جودکی نژاد با بیان اینکه خانه مطبوعات در پلدختر براساس شب نشینی های رسانه ایی تجلیل از پنج پیشکسوت رسانه ایی شهرستان را در دستور کار خود قرار داده است، افزود: در برنامه گذشته خود از پیشکسوت عرصه رسانه «درویشعلی بخشیوند» تجلیل کردیم و در همین راستا امشب نیز به صورت شب نشینی های خانه مطبوعات به منزل جناب آقای احمدی آمدیم تا به صورت حضوری از این فعال رسانه ایی قدیمی پلدختر و پیشکسوت هشت سال دفاع مقدس تجلیل کنیم وقدردان زحمات ایشان در همه سالهایی باشیم که مردم را به سهم خود با فعالیت های خبری وآگاهی بخشی به وسیله کارمطبوعاتی آشنا کرده اند.

وی با بیان اینکه شهرستان پلدختر نیز دارای سابقه مطبوعاتی و پیشکسوتان رسانه ایی است، عنوان داشت: جای خوشحالی است که در لرستان و از جمله شهرستان پلدختر پیشکسوتانی در عرصه مطبوعات وجود دارند که دوران دفاع مقدس را نیز در تجربه زندگی خود دارند.

جودکی نژاد با بیان اینکه در عملکرد رسانه ایی و قلم پرتوان آقای احمدی یک نوع تعهد به ارزشهای دفاع مقدس و دفاع از حقوق شهروندی وجود دارد، گفت: حاج نورالدین احمدی علاوه برحضورش در ‌جبهه های جنگ تحمیلی امروز نیز به صورتی خستگی ناپذیر همچنان در عرصه قلم و رسانه حضور فعال دارد وضمن تعهد به ارزشهای دفاع مقدس، نشان داده که درحوزه فعالیت رسانه ایی فراتر از بحث های سیاسی وجناحی با قلمی نقادانه و گزارشات منتقدانه صدای مردم و شهروندان پلدختری است‌ و اطلاع رسانی های متعدد دربحث برخی از مطالبات شهروندان پلدختری که در سایت بالاگریوه منعکس می شود نمونه ایی از این تعهدحرفه ایی ایشان درعرصه مطبوعات است.

جودکی نژاد ضمن آرزوی سلامتی و بهروزی برای این پیشکسوت عرصه دفاع مقدس و حوزه مطبوعات، تصریح کرد: امیدواریم که همچنان شاهد پویایی قلم این پیشکسوت مطبوعات اهل پلدختر در راستای دفاع از حقوق مردم شهرستان در مطبوعات و از جمله سایت خبری بالاگریوه باشیم.

همچنین حاج نورالدین احمدی ضمن تقدیر از فعالیت های خانه مطبوعات استان در پلدختر جایگاه رسانه ها را در پیشرفت جامعه مهم برشمرد و گفت: اقدامات خانه مطبوعات شهرستان جای قدردانی دارد و لازم است که مردم شهرستان بیشتر از این به اهمیت جایگاه رسانه ها برای پیشرفت و توسعه خود آشنا شوند و خانه مطبوعات باید این موضوع را هدف خود قرار دهد.

این پیشکسوت رسانه ایی و عرصه دفاع مقدس با بیان اینکه باید جایگاه صنف رسانه درجامعه ونزد مدیران دستگاه ها تثبیت شود، افرود: خبرنگاران باید صدای مردم و بیان کننده حقیقت باشند و نقد منصفانه ودلسوزانه را شیوه کار خود قراردهند و مسئولین نیز لازم است انتقاد دلسوزانه رسانه ها را مبنای پیشرفت کارخود قرار داده و نقد اهالی مطبوعات را بپذیرند.

گفتنی است حاج نورالدین احمدی از چهره های شاخص سیاسی شهرستان پلدختر، فرهنگی بازنشسته، بسیجی و از رزمندگان هشت دفاع مقدس است که در عملیات های مهم فتح خرمشهر، عملیات والفجر ۹ و عملیات مرصاد حضور داشته است.

این پیشکسوت رسانه ایی اهل پلدختر که مدیریت آموزش وپرورش پلدختر را نیز در کارنامه خود دارد، فعالیت رسانه ایی خود را از همان آغاز انقلاب و سالهای حضور درجبهه های جنگ در مطبوعات مختلف کشور شروع کرد و در حال حاضر نیز مدیرمسئول پایگاه تحلیلی، خبری بالاگریوه است.

دسته بندی: اخبار / اخبار اجتماعی
تبلیغ

نظر شما

  • نظرات ارسال شده شما، پس از بررسی و تأیید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی‌شود
برای کد جدید روی آن کلیک کنید