استاندار لرستان خبر داد: اعمال محدودیت‌های شدید کرونایی از هفته آینده!

تاریخ انتشار : 24 آبان 1399, 12:23
به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز، سید موسی خادمی امروز شنبه در حاشیه جلسه ویدئو کنفرانس ستاد ملی مدیریت کرونا به ریاست رئیس جمهور و با حضور مسئولین و استانداران سراسر کشور، اظهار داشت: در جلسه امروز طرح جامعی برای کنترل اجتماعی بیماری کرونا عنوان و مقرر شد تا هفته آینده نهایی و اجرا شود.

وی افزود: در این طرح، کشور به لحاظ شیوع کرونا به سه بخش قرمز، نارنجی و زرد تقسیم بندی شده و محدودیت‌های خاصی برای هر کدام اعمال خواهد شد.

استاندار لرستان در ادامه با اشاره به اینکه اعمال محدودیت‌ها صرفاً برای کنترل و مهار بیماری است، عنوان کرد: محدودیت‌های جدید نسبت به گذشته گسترده‌تر و با شدت بیشتری اجرایی می‌شود.

خادمی گفت: مردم در نظر داشته باشند که هدف از برگزاری جلسات، اعمال محدودیت‌ها و سخت گیری ها برای مهار بیماری است، از این رو فاصله گذاری اجتماعی و استفاده از ماسک باید به عنوان یک ضرورت باشد.

وی تجمعات به خصوص دور همی های خانوادگی را از علل مهم شیوع بیماری کرونا دانست و یادآور شد: بر اساس گزارش‌های دانشگاه علوم پزشکی، استان به لحاظ شیوع کرونا در وضع مطلوبی قرار ندارد.

استاندار لرستان، آمار روزانه مرگ بر اثر کرونا را در استان بین ۱۲، ۱۳ و حتی ۱۵ نفر اعلام کرد و تصریح کرد: با توجه به روند صعودی ابتلاء به کرونا و محدودیت در امکانات پزشکی و درمانی استان، ضرورت دارد مردم نسبت به رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی اهتمام ویژه داشته باشند.لینک کوتاه مطلب: https://poldokhtarnews.ir/?newsid=2114

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود