مدیرکل تعزیرات حکومتی لرستان خبر داد: کشف انبار داروی احتکار شده در استان!

تاریخ انتشار : 16 آبان 1399, 15:58
به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز، حمید القاصی در تشریح این خبر اظهار داشت: انباری مملو از دارو، به ویژه داروهای خاص در درمان بیماری کرونا، با تلاش تعزیرات حکومتی استان اطلاعات سپاه، بازرسان سازمان صمت و علم پزشکی لرستان کشف و ضبط شد.  

وی افزود:  انبار کشف شده شامل اکثر داروهای ایرانی و خارجی خاص بیماران کرونایی بوده که در سطح شهر و داروخانه‌ها با کمبود آن مواجه هستیم.

مدیرکل تعزیرات حکومتی لرستان عنوان کرد: این انبار طی اطلاع رسانی و گزارش  تلاش شبانه روزی و قابل تقدیر نیروهای اطلاعات سپاه، با حضور قاضی شعبه سیار تعزیرات و دیگر دستگاههای نظارتی کشف که پس از بررسی کامل آن و تهیه گزارش، پرونده تخلفاتی تشکیل و پس از صورتجلسه پرونده متشکله جهت رسیدگی و صدور رای به شعبه ویژه قاچاق کالا و ارز تعزیرات حکومتی خرم آباد ارجاع داده شد.

وی ارزش انبار احتکاری کشف شده را بیش از یک میلیارد تومان اعلام و تصریح کرد: داروهای قاچاق کشف شده به اموال تملیکی تحویل داده شد تا پس از سیر مراحل قانونی اقلام کشف شده با در اختیار قرار دادن به دانشگاه علوم پزشکی لرستان جهت استفاده و با نرخ مصوب در بین داروخانه های سطح شهر و مردم توزیع شود.

القاصی مهر تاکید کرد: محتکرین و گرانفروشان منتظر گرفتار شدن در دستان قانون و جریمه‌های سنگین تعزیرات حکومتی باشند./ ایسنالینک کوتاه مطلب: https://poldokhtarnews.ir/?newsid=2084

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود