امروز: چهارشنبه، 5 مهر 1402
پلدخترنیوز » اخبار » اخبار اجتماعی » فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان خبر داد: سپاه‌ مسئولیت‌ قرنطینه بیماران‌ کرونایی‌ را برعهده‌ گرفت

سپاه‌ مسئولیت‌ قرنطینه بیماران‌ کرونایی‌ را برعهده‌ گرفت

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان خبر داد: سپاه‌ مسئولیت‌ قرنطینه بیماران‌ کرونایی‌ را برعهده‌ گرفت

کد خبر: 2060
  • 5
به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز؛ سردار مرتضی کشکولی شامگاه شنبه در جلسه اجرای طرح مواسات در استان لرستان اظهار داشت: سپاه استان آمادگی دارد که نقاهتگاهی را با ظرفیت ۷۰ تا ۲۰۰ تخت برای اسکان بیماران کرونایی در اختیار دانشگاه علوم پزشکی قرار دهد.

وی افزود: سپاه حضرت ابوالفضل(ع) یک درمانگاه و یک سالن ورزشی را نیز به عنوان بخش بیماران کرونایی در اختیار نظام سلامت استان قرار می‌دهد.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان از اجرای طرح غربالگری و قرنطینه بیماران کرونایی خبر داد و تصریح کرد: برای اجرای این طرح سپاه بیماران کرونایی رو کنترل می‌کند و اجازه خروج از منزل را به آن‌ها نمی‌دهد.

وی با تاکید به اینکه معاش بیماران کرونایی را تامین می‌شود، خاطرنشان کرد: بیماران می‌توانند از طریق تلفن مایحتاج روزانه خود را به ما اطلاع دهند تا آن‌ها را تامین کنیم.

سردار کشکولی با بیان اینکه با کمک قدرت حاکمیتی نباید اجازه خروج بیماران کرونایی از منزل را داد، اضافه کرد: علاوه بر بیماران کرونایی، تمام افرادی که با آن‌ها در ارتباط بوده‌اند مانند اعضای خانواده و همکارانشان نیز کنترل می‌شوند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به دعوت از پزشکان و پرستاران پیشکسوت برای جایگزینی کادر درمان استان، مطرح کرد: از دانشجویان رشته پرستاری و گروه‌های جهادی نیز برای درمان بیماران کرونایی و جایگزینی نیروهای درمان که خسته شده‌اند، دعوت می‌کنیم.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) خطاب به مسئولان استان گفت: اگر همه به یک تفاهم برسیم و یک دست شویم و در ارائه خدمت هماهنگ عمل کنیم، می‌توانیم در راستای کنترل شیوع بیماری موفق شویم/ میرملاس خبر

دسته بندی: اخبار / اخبار اجتماعی
تبلیغ

نظر شما

  • نظرات ارسال شده شما، پس از بررسی و تأیید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی‌شود
برای کد جدید روی آن کلیک کنید