امروز: چهارشنبه، 26 مرداد 1401
پلدخترنیوز » اخبار » اخبار اجتماعی » دادستان پلدختر خبر داد: بازداشت برگزارکنندگان ۲ مراسم عروسی در پلدختر!

دادستان پلدختر خبر داد:

دادستان پلدختر خبر داد: بازداشت برگزارکنندگان ۲ مراسم عروسی در پلدختر!

کد خبر: 2052
  • 5
مرید شیخی در گفت و گو با پایگاه خبری پلدخترنیوز با اشاره به دستگیری دو خانواده به دلیل اجرای مراسم عروسی اظهار داشت: در پی تذکرات قبلی مبنی بر اینکه اشخاصی که مصوبات ستاد کرونا را رعایت نکنند با آنان برخورد قضایی می شود و علیرغم اطلاع رسانی در فضایی مجازی به لحاظ تخلف، دستور بازداشت دو عضو خانواده در ۲ عروسی را صادر و متخلفین بازداشت شدند. 

وی افزود: با توجه به وضعیت فوق خطرناک کرونا در پلدختر اشخاصی که پروتکلهای بهداشتی کرونا را زیر پا بگذراند با آنان برخورد شدید قضایی خواهد شد و در راه اغماض نخواهیم کرد.

 دادستان پلدختر با اشاره به اینکه در مراسمات عروسی و عزا غیر از اعضای اصلی خانواده کسی حق شرکت نداشته عنوان کرد: این مراسمات تا اطلاع ثانوی ستاد کرونا، به صورت جمعی برگزار نخواهد شد.

وی بیان کرد: در مراسمات عروسی حضور بیش از ۲۰ نفر بکلی ممنوع است و بایستی با رعایت کلیه پروتکلهای بهداشتی و فاصله گذاری برگزار شود.

 شیخی در ادامه با اشاره به برخورد با عاملین و گردانندگان مراسمات عروسی گفت: مخصوصا با داماد، عروس، خانواده های آنان و از جمله نوازندگان و خوانندگان برخورد شدید قضایی شده و بازداشت خواهند شد.

دادستان پلدختر ضمن تشکر از تلاشهای نیروی انتظامی تصریح کرد: لازم است گشتهای مستمر درسطح شهرستان و روستاها به شدت بیشتر تداوم داشته باشد و به محض اطلاع یا مشاهده برخوردهای لازم بعمل آید. 

وی در پایان خطاب به نیروهای انتظامی خاطرنشان کرد: چنانچه اشخاصی شناسایی شدند که قصد خوانندگی برای مراسمات عروسی را دارند نسبت به توقیف آلات خوانندگی و بازداشت عوامل سریعا اقدام نمایید.

دسته بندی: اخبار / اخبار اجتماعی
تبلیغ

نظر شما

  • نظرات ارسال شده شما، پس از بررسی و تأیید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی‌شود
برای کد جدید روی آن کلیک کنید